Katz
12 maja 2016 (14:10)
Park rozrywki Universal Studios Japan zapowiedział na lato specjalną imprezę Universal Jump Summer. Jej hasłem jest "Legendy stają się niespokojne", a jedną z atrakcji będzie projekcja dragonballowej animacji wykonanej w całości komputerowo z wykorzystaniem technologii 4D – "Dragon Ball Z: The Real 4-D".


"Moc bojowa 5,3 mld, poczuj to na własnej skórze"

Przeżyj raz jeszcze zacięte starcie pomiędzy Super Saiyaninem Son Goku a kosmicznym tyranem Freezą!
Ten legendarny, nadludzki pojedynek od lat jest wizytówką Dragon Balla, a teraz powraca jako porywające widowisko 4D.

Jak zapowiadają organizatorzy, widowisko będzie niesamowicie realistyczne, pełne akcji i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Pokazy będą odbywać się od 1 lipca do 4 września 2016 w Osace. Podczas imprezy nie zabraknie również atrakcji dla fanów serii One Piece i Death Note.


Ci pierwsi będą będą mieli okazję obejrzeć przedstawienie skupiające się na postaciach Luffy’ego i Shanksa, odwiedzić piracką restaurację Sanjiego, w której serwowane będą dania inspirowane kuchnią francuską, oraz wziąć udział w bitwie wodnej między piratami Donquixote a Marynarką.

Dla fanów drugiej serii przygotowano atrakcję pt. "Death Note: The Escape", grę, w której drużyny będą musiały w odpowiednim czasie wydostać się z realistycznie zaprojektowanego budynku Sakura TV, rozwiązując po drodze rozmaite zagadki.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker