Shounen
16 sierpnia 2007 (22:53)
Witam w miesiącu sierpniu, czas szybko mija, wakacje się powoli kończą, ale aktualizacja nareszcie jest :)

Do zakładki Teksty trafia praca pt. "Alternatywna przyszłość – próba zrozumienia", traktująca o problemie podróży w czasie głównie "Mirai" Trunksa – autorstwa Dai Kaiosamy, który tym samym zostaje mianowany na Hatamoto.

Drugim tekstem jest recenzja pewnej gry wydanej dwa lata temu na konsolę Sony PlayStation 2 – "Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi", znanej również jako "Dragon Ball Z: Sparking!". Zachęcam do przeczytania, jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z ową grą. Napisał ją Szarak, który wraz z wejściem w życie tego newsa, dołącza do grona Redaktorów DB Nao.

Dzisiaj dodaję również następne skany mangi Dragon Ball edycji Kanzenban – tomy od 12 do 22. Wszystko oczywiście po japońsku, ale nawet jeśli nie znacie tego języka, polecam pobrać. Jak już jestem przy rzeczach do ściągania, to pragnę także poinformować, że link do Dragon Ball Live-Action Movie z roku 1989 został poprawiony.

Poza tym w dziale z FanFickami znajdziecie pierwszy rozdział nowego opowiadanka, a także kolejne niektórych już tam się znajdujących.

Natomiast w Main menu możecie znaleźć nowy link – "Kontakt". Znajduje się tam formularz, dzięki któremu w bardzo łatwy, szybki i przyjemny sposób możecie wysłać e-maila do dowolnego członka Zarządu, jeśli macie do niego jakąś sprawę czy pytanie.

Kończąc, chciałbym jeszcze zaprosić wszystkich na stronę www.oshogbo.xt.pl i do zagrania w grę, którą można tam znaleźć, a następnie do podzielenia się opiniami na jej temat z jej twórcą, który to właśnie prosił mnie o zamieszczenie tej informacji. I to by było na tyle, serdecznie zapraszam na nasze forum ^^ Pozdrawiam i do napisania.
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker