Shounen
6 czerwca 2017 (16:31)
Podano informacje o utworze, który zostanie wykorzystany w dziewiątym endingu serii Dragon Ball Super. Wykona go istniejąca od 2001 roku japońska grupa rockowa Lacco Tower, a jego tytuł to Haruka (遥, pol. "Daleko", jak również japońskie imię żeńskie).

Zespół Lacco Tower znany jest już fanom serii, albowiem ich inną piosenkę półtora roku temu wykorzystano także w trzecim endingu Dragon Ball Super.


Zapowiedź skomentował wokalista zespołu Keisuke Matsukawa:

Ziemski Shen Long, który pojawiał się w Dragon Ballu, spełniał jedno życzenie. W ubiegłym roku, kiedy dostaliśmy możliwość zaśpiewania piosenki do endingu, czuliśmy, że właśnie spełniło się nasze życzenie. Teraz ponownie powierzono nam to ważne zadanie i wybrano do tego nasz cudowny utwór Haruka. Spełniło się drugie życzenie.

Shen Long z planety Namek (Porunga) może spełniać trzy życzenia. I znowu wydarzyło się coś wspaniałego. Utwór Haruka został wyprodukowany przez pana Seijiego Kamedę. Oznacza to, że Lacco Tower po raz pierwszy ma producenta, a nie ma lepszego sposobu na dotarcie do nowej publiczności. Ponieważ mamy producenta, pragnęliśmy stworzyć jak najlepszą piosenkę.

Podsumowując te wszystkie nowiny, wydaje się, że marzenia się spełniają. Nie wiem, jak wszyscy odbiorą tę piosenkę, mam jednak nadzieję, że będzie ona godnym uzupełnieniem tego najpotężniejszego anime.

Nowy ending na ekrany trafi za cztery tygodnie, 2 lipca 2017, zastępując obecny, czyli Boogie Back piosenkarki Miyu Inoue.

Piosenka w skróconej wersji telewizyjnej dostępna będzie w Japonii od dnia premiery w dystrybucji sieciowej. Singla jeszcze nie zapowiedziano.
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker