Cienie północy
Shounen
21 lipca 2016 (22:05)
Na stronie internetowej Dragon Ball Super ukazała się wiadomość informująca, że japońska stacja Fuji TV wyemituje w przyszłym miesiącu film Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" w wersji rozszerzonej. Emisja odbędzie się 27 sierpnia 2016 o godz. 21:00.

Już 27 sierpnia (sobota) o 9:00 wieczór w Fuji TV po raz pierwszy zostanie wyemitowany film Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", który osiągnął wynik w box office ponad 3,7 mld jenów! Co więcej, poza główną częścią w filmie znajdzie się również nowy fragment z Trunksem z przyszłości (który pojawia się obecnie w Dragon Ball Super) i jego dawną walką z Freezą. Będzie to nowy materiał wyprodukowany specjalnie na tę emisję.

Jak tłumaczy producent Osamu Nozaki, nowe sceny zostaną dodane w trosce o młodych fanów, którzy mogą nie znać historii Freezy. W podstawowej wersji filmu Trunks pojawił się jedynie w krótkiej retrospekcji przedstawiającej zwieńczenie jego konfrontacji z Freezą na Ziemi.

Poprzedni film, Dragon Ball Z: Battle of Gods, również doczekał się edycji specjalnej (z wieloma dodatkowymi scenami), która również została wyemitowana w Fuji TV, a po dłuższym czasie wydana w wersji pudełkowej.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker