Cienie północy
Shounen
18 stycznia 2013 (3:01)
Japońska mistrzyni świata i olimpijska w judo Kaori Matsumoto, a także idolka, aktorka, seiyū i piosenkarka Shōko Nakagawa będą miały swoje role w nadchodzącym filmie Dragon Ball Z: Battle of Gods.


Kaori Matsumoto użyczy głosu policjantce-motocyklistce wzorowanej na jej wyglądzie, która pojawi się podczas sceny przyjęcia. Natomiast Shōko Nakagawa podłoży głos pod wyrocznię o kształcie ryby, która przepowie Bogowi Zniszczenia Birusowi odnalezienie Son Goku. Obie kobiety podzieliły się swoim komentarzem na ten temat na łamach japońskiego portalu rozrywkowego Natalie. Ich wypowiedzi przedstawiamy poniżej (tłumaczył Focus).

Kaori Matsumoto (judoczka):
Jestem naprawdę wdzięczna, że zostałam obsadzona w roli członka policyjnej załogi motocyklowej w filmie "Dragon Ball Z: Kami to Kami". Bardzo doceniam fakt, że będę mogła wystąpić w animacji, którą kocham od czasów dzieciństwa. Będzie to dla mnie coś cennego, o czym nie zapomnę do końca swojego życia. Jednakże jest to dla mnie pierwsze tego typu doświadczenie, dlatego prawdopodobnie jestem nawet bardziej zdenerwowana niż podczas judo. Nie jestem pewna, czy zdołam podołać temu zadaniu i wciąż zastanawiam się, czy to nie sen. Dzięki tej roli będę mogła być nieco bliżej Son Goku, więc zamierzam szczerze przyłożyć się do pracy, dając z siebie wszystko, a jednocześnie czuć radość z niej wynikającą.

Shōko Nakagawa (piosenkarka):
Kiedy zobaczyłam w "Jumpie" zapowiedź nowego filmu "Dragon Balla", czułam podniecenie i radość. Nie miałam wtedy pojęcia, że zostanę zaproszona do wzięcia udziału w projekcie! Jest to największy cud w moim życiu! Jestem tym niewyobrażalnie poruszona. Bardzo dziękuję! Po tak długim czasie w końcu powstaje film, na który czekał cały świat, a nawet wszechświat. "Dragon Ball" jest moją wielką pasją, co postaram się wykorzystać przy odtwarzaniu swej roli, dając 100% ze swojego ciała i duszy. Kiedy pomyślę, że na powrót będę mogła zobaczyć Trunksa, Goku, Vegetę i innych, czuję wielką radość, która od wielu lat dzięki nim zamieszkała w moim sercu. Brak mi słów, by opisać, jak wielkie jest moje szczęście i wzruszenie!

Shōko Nakagawa znana jest już w fandomie z nagrywania coverów do znanych piosenek z Dragon Balla.
komentarze (4)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker