Shounen
22 grudnia 2007 (18:33)
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, w imieniu Zarządu pragnę życzyć Wam, kochani, wszystkiego najlepszego, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności.

Do zakładki z informacjami trafia dział zatytułowany "Wstęp do Dragon Balla" autorstwa eMate, który będzie systematycznie powiększany (na tyle, na ile czas pozwoli ^^). Jak sama nazwa wskazuje, jest on przeznaczony głównie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Dragon Ballem i wiedzą o tym dziele niewiele, a chcieliby więcej.

W Tekstach zamieszczam dość ciekawą pracę Avensusa pt. "Dragon Ball a Naruto", traktującą o podobieństwach i różnicach w obu tych shōnenach, a także tego przyczynach.

Do wyżej wspomnianej zakładki dodaję również dział "Relacje", gdzie będziemy zamieszczać sprawozdania z konwentów i wszelkich imprez poświęconych w mniejszym bądź większym stopniu kulturze japońskiej. Aktualnie znajduje się w nim tylko jeden tekst – skromna relacja Szaraka z NawiKonu 2007.

A w ostatnim akapicie coś o Japonii. Dodaję na stronę tekst napisany przez Laru-chan o tytule "Japonia – Kraina Wschodzącego Słońca", zawierający między innymi spis pojęć związanych z owym krajem, a także całkiem przyjemną galerię, którą na pewno warto przejrzeć. Na tym jednak nie koniec. Do działu ze znanymi Japończykami trafia biografia Hironobu Kageyamy, autora większości piosenek z serii Dragon Ball Z, również napisana przez Laru-chan.

Zachęcam do przeczytania tekstów dla Was przygotowanych i bezpośredniego ich komentowania, bo z pewnością jest co.

Pozdrawiam ciepło i serdecznie. I życzę udanego Sylwestra, bo w pierwszym zdaniu się nie zmieściło :P
komentarze (4)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker