Shounen
5 października 2015 (23:39)
W najnowszym numerze Shōnen Jumpa, wydanym dzisiaj w Japonii, zamieszczono dość niejasną informację dotyczącą dalszych rozdziałów mangi Dragon Ball Super.


Sięgnij do mangi! Nieznana super historia!
Za sprawą serii TV emocje idą w górę, ale mamy coś więcej! Nie przegap tej całkowicie nowej mangi DB!
Toyotarō odkryje karty na łamach V Jumpa! W oczekiwaniu na anime rozpoczyna się saga Champy! Seria DB Super jest aktualnie emitowana w telewizji. Czytając mangę ukazującą się w V Jumpie, będziesz mógł się dowiedzieć, co wydarzy w anime. Co jest celem Champy?!

Pierwsze cztery rozdziały mangi, które ukazały się do tej pory, opisują wydarzenia obejmujące Starcie bogów, z czego ostatni zawiera wstęp do Wskrzeszenia "F". Nie są stuprocentowo zgodne z treścią serii telewizyjnej, niemniej fabuła głównego wątku przebiega podobnie. Jednocześnie od drugiego rozdziału pojawiają się w nich nowi bohaterowie, Champa z kompanką, których do tej pory ani razu nie pokazano w anime – z wyjątkiem openingu.

Przypomnijmy ponadto, że na początku tego roku, przed premierą filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", ukazały się trzy rozdziały mangi pokrywające się mniej więcej z połową jego scenariusza, również autorstwa Toyotarō.

Jak więc traktować komunikat opublikowany w gazecie? Albo praktycznie nic się nie zmieni i manga nadal będzie przebiegała jak dotychczas – z Champą pojawiającym się w każdym rozdziale – lub być może historia dotycząca Freezy zostanie w niej pominięta bądź bardzo skrócona, a akcja już wkrótce całkowicie skupi się na nowych, nieznanych fanom wydarzeniach.

Najbliższy, grudniowy numer V Jumpa ukaże się 21 października 2015 roku.
komentarze (2)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker