AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
Shounen
6 lipca 2021 (14:11)
Wydawnictwo J.P.Fantastica poinformowało, że dwunasty tom polskiej edycji mangi Dragon Ball Super został już wydrukowany, więc można przypuszczać, że wkrótce ruszy wysyłka pre-orderów.

Prawda o Merusie
Niezwykle groźny przestępca Moro wraz z innymi zbiegłymi z Galaktycznego Więzienia bandytami przemierzają galaktykę w poszukiwaniu planet o silnej energii życiowej. Na Ziemi zjawia się oddział, w którego skład wchodzi niejaki Seven-Three, potrafiący kopiować moce przeciwników. Pod nieobecność Gokū i Vegety czoła wrogom stawiają Piccolo i Gohan. Szykuje się zacięta walka!

Oprócz standardowej zawartości w tomie znajdziemy również 2-stronicową mangę dodatkową z Freezą.

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony. Tomik obecnie nie jest dostępny w sklepie wydawcy – wróci po wysyłce.

W Japonii manga Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō ukazuje się od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano piętnaście tomów.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker