Shounen
23 października 2023 (20:01)
Wydawnictwo J.P.Fantastica poinformowało, że dwudziesty tom polskiej edycji mangi Dragon Ball Super – rozpoczynający sagę Super Hero – będzie rozsyłany w tym tygodniu.

Walka na całego
By pokonać Gaza, najsilniejszego wojownika we wszechświecie, Gokū i Vegeta sięgają po swoje najpotężniejsze przemiany – Ultrainstynkt i Ultraego, jednak mimo to przeżywają ciężkie chwile w starciu z potężnym przeciwnikiem... Niespodziewanie do walki ponownie dołącza Granolla! Czy wpłynie to na losy tej spektakularnej batalii!? Jakiś czas po tych wydarzeniach na Ziemi rozpoczynają działalność dwaj tajemniczy superbohaterowie... Czas na początek nowej, arcyciekawej sagi!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony.

Cena okładkowa tomiku to 25,20 zł, a do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy dodawane będą dwie pocztówki oraz zakładka.


W Japonii manga Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō ukazuje się od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano 21 tomów.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker