Shounen
10 grudnia 2018 (17:18)
W przyszłym tygodniu, 17 grudnia 2018 roku, będzie miała miejsce premiera czwartego tomu polskiej edycji mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō – nakładem wydawnictwa J.P.Fantastica.

Ostatnia wyprawa Hope'a
Okazuje się, że zagrażający ludzkości w przyszłości w świecie równoległym Gokū Black to tak naprawdę Zamasu, były kandydat na Boga Światów. By go pokonać, Gokū musi opanować technikę znaną jako Mafuba, jednak czy to wystarczy w starciu z tak potężnym przeciwnikiem? Jaką rolę odegra wzmocniony intensywnym treningiem Vegeta? Czas na kolejną podróż w przyszłość!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony.

W czwartym tomie, oprócz standardowej zawartości, znajdziemy również kontynuację wywiadu Tori-Toyo z pierwszego tomu. Do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy zapewne dodawana będzie zakładka. Tomik kosztuje 18,90 zł.

W Japonii rozdziały mangowej adaptacji autorstwa Toyotarō ukazują się konsekwentnie od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano osiem tomów.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker