Shounen
29 października 2019 (18:45)
Wydawnictwo J.P.Fantastica poinformowało, że siódmy tom polskiej edycji mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō trafił dzisiaj do druku i jego premiera będzie miała miejsce około 4 listopada 2019 roku (aktualizacja: 5 listopada).

Walka o przetrwanie! Początek Wielkiego Turnieju Mocy!
Wreszcie rozpoczyna się Wielki Turniej Mocy! Występuje w nim również siódmy wszechświat, do którego reprezentacji dołączył nawet... sam Frizer! Czy to pomoże w odniesieniu zwycięstwa? Przed naszymi bohaterami mordercza walka o przetrwanie, gdyż te wszechświaty, które nie zdołają zwyciężyć, zostaną zlikwidowane!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony. Do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy dodawana zapewne będzie zakładka. Tomik kosztuje 18,90 zł.

W Japonii rozdziały mangowej adaptacji autorstwa Toyotarō ukazują się konsekwentnie od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano dziesięć tomów.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker