Shounen
15 stycznia 2015 (19:54)
W japońskich mediach pojawiła się wiadomość informująca, że za główny motyw muzyczny w nadchodzącym filmie – Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" – odpowiedzialna będzie japońska grupa idolek Momoiro Clover Z. Szczegółów, jak choćby tytuł piosenki, nie zdradzono. Opublikowano natomiast komentarze członkiń grupy, które prezentujemy w dalszej części newsa.

Norihiro Hayashida, producent Toei Animation, wyjaśnił, że dziewczyny są wielkimi fankami Dragon Balla, stąd decyzja o ich zaangażowaniu. Wyraził również nadzieję, że wspólne "Z" występujące w obu nazwach pomoże w stworzeniu wielkiego hitu.

Grupa powstała w 2008 roku i nie ma wiele na koncie, znana jest głównie z utworu Moon Pride wykorzystanego w openingu Sailor Moon Crystal.


Reni Takagi
Mój ojciec zachłannie oglądał Dragon Balla, a ja razem z nim, kiedy byłam mała. Było to spore poruszenie zarówno dla ojca, jak i córki w domu Takagich! Jest to anime uwielbiane przez wielu ludzi, więc dam z siebie wszystko!

Shiori Tamai
To prawdziwy zaszczyt mieć przywilej wykonania piosenki do Dragon Balla, anime z długą historią, które można nawet nazwać wizytówką Japonii. Też mamy coś wspólnego z "Z", więc będę szczęśliwa, jeśli fani Dragon Balla pokochają ten utwór!

Ayaka Sasaki
Jestem niesamowicie szczęśliwa i entuzjastycznie podchodzę do szansy zaśpiewania głównego motywu w Dragon Ballu. Nawiązaliśmy z nim więź, kiedy również staliśmy się Z [w 2011]. Jestem tak podekscytowana, że czuję, iż mogłabym wypuścić Kamehamehę!

Kanako Momota
Jestem taka podekscytowana na myśl o tym, co wyjdzie z połączenia Dragon Balla i MomoClo! Mam nadzieję, że będzie to piosenka, która da energię wielu ludziom \(^^)/, jak taka odwrócona Genki Dama! (śmiech)

Z angielskiego przetłumaczył Katz.

Przypominamy, iż niedawno ujawniono również, że w filmie zostanie wykorzystany utwór "F" zespołu Maximum the Hormone.

Japońska premiera Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker