Shounen
15 lipca 2014 (13:26)
Równo dwa lata temu zapowiedziano film Dragon Ball Z: Battle of Gods, tymczasem pojawiła się informacja na temat następnego! Ogłoszenie oficjalnie ukaże się we wrześniowym wydaniu V Jumpa, które na półki trafi w sobotę 19 lipca.

Premiera filmu została zapowiedziana na 2015 rok, a konkretnie na okres Złotego Tygodnia (Golden Week), który ma miejsce na przełomie kwietnia i maja.


Jak donosi serwis ANN, film będzie oparty na pomyśle Akiry Toriyamy, który ponownie zajmie się historią i projektami postaci. Poniżej tłumaczenie widocznego na skanie komentarza Toriyamy (wykonał miyamoto1).

Tak jak poprzednio, fabułę do nowego filmu Dragon Balla wymyśliłem tak, jak gdybym tworzył kontynuację mangi. Fakt, że nie muszę wykonywać żadnych rysunków oznacza, że w pełni mogę oddać się pisaniu dialogów. Szczerze mówiąc, nie planowałem mieć aż tak dużego wkładu, zwłaszcza że w moim wieku to bardzo męczące, jednak w trakcie pracy trochę się zagalopowałem i tak już zostało.

Będzie to oczywiście kontynuacja Battle of Gods, postanowiłem jednak zwiększyć liczbę walk i scen akcji. W odniesieniu do tego, co będzie zawierała fabuła, powiedziano mi z ogromną, wręcz przesadną powagą: "Trzymaj to w sekrecie!", tak więc na ten moment nie mogę niczego zdradzić, oprócz tego, że dla fanów nowy materiał powinien być ekstra interesujący.

Samo to, że sam się tak tym emocjonuję, nie będąc jakimś wielkim zapaleńcem krzykliwych zapowiedzi, znaczy, że coś jest na rzeczy! Nawet mój pierwszy redaktor Torishima, który rzadko kiedy mnie chwali, stwierdził: "To jest dobre!".

Nie ma co do tego wątpliwości! Nie jest dobrze za bardzo zachwalać, ponieważ później widzowie mogą poczuć się rozczarowani, jestem jednak przekonany, że fani będą zadowoleni! Aktualnie tworzę rysunki projektowe nowych bohaterów. Zakończenie prac daleko przed nami, lecz oczekujcie tego z niecierpliwością!

komentarze (2)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker