Cienie północy
Shounen
10 kwietnia 2015 (12:29)
Kiedy 26 marca wybiło 23 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Yūko Minaguchi, seiyū Videl.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 23 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Yūko Minaguchi, głosu Videl.


Jako że wystąpiłam w Dragon Ball Z: Battle of Gods, zastanawiałam się, czy Videl i Pan pojawią się również w następnym filmie. Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy okazało się, że dostałam rolę i tym razem.

Słyszałam o zaangażowaniu mistrza Toriyamy w poprzednim filmie, więc kiedy dowiedziałam się, że tym razem napisze cały scenariusz, byłam ciekawa, czy będzie to kontynuacja. Po przeczytaniu skryptu okazało się, że będzie to kontynuacja Battle of Gods, a więc historia idzie do przodu. Poprzednio Pan była w moim brzuchu, w tym się już urodziła... ale ma płaską buzię, więc martwię się, czy wyrośnie na tę Pan, którą znam i kocham. W każdym razie cieszę się, że obyło się bez komplikacji.

W tym filmie Freeza powraca do życia i staje się jest silniejszy, ale Goku i Vegeta również trenowali, więc jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy. Wydaje mi się, że film będzie się lepiej oglądało, jeśli wcześniej obejrzycie poprzedni, dlatego proponuję włączyć sobie ponownie Dragon Ball Z: Battle of Gods na DVD, by zwrócić uwagę na wszystkie powiązania.

Na koniec, myślę, że zielony dres, w którym wystąpi w tym filmie Gohan, doskonale go podsumowuje: taki poważny i bezpretensjonalny. (śmiech)


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Pod koniec marca miały miejsce pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker