Shounen
11 marca 2015 (20:59)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 38 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Miki Itō, seiyū #18.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 38 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Miki Itō, głosu #18.


Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy się okazało, że będzie kolejny film. Gdy 20 lat temu dostałam rolę #18, byłam bardzo zestresowana, pracując z aktorami weteranami, ale kiedy seria wróciła jako Dragon Ball Kai, to był zaszczyt powrócić do niej razem z nimi wszystkimi.

Po udziale w Dragon Ball Z: Battle of Gods czułam w głębi duszy, że jest to seria, którą wszyscy uwielbiają. Sceny z #18 były zazwyczaj stonowane, ale jak teraz na to patrzę, to wydaje mi się, że jej to pasuje... (śmiech)

Mistrz Toriyama, ekipa filmowa oraz my, aktorzy, włożyliśmy wiele uczuć i entuzjazmu w powstanie tego filmu. Myślę, że jesteśmy połączeni z mistrzem jakąś niewidzialną nicią.

Oglądając nadchodzący film, nie przegapcie scen ze mną i Kuririnem! Jeśli wam się spodobają, to być może zrobią kiedyś jakiś spin-off, np. To jest miłość: Kuririn & #18 czy coś takiego. Nie mogę się już doczekać, kiedy film zostanie ukończony. Widzimy się w kinie!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker