Cienie północy
Shounen
10 marca 2015 (18:50)
W niedzielę wybiło 41 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Masaharu Satō, aktualnego seiyū Żółwiego Pustelnika.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 41 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Masaharu Satō, głosu Żółwiego Pustelnika.


Nie mogłem się doczekać działania przy kolejnym filmie. Mimo że prace Toriyamy zawierają wiele walk, kryje się pod nimi pewna delikatność, a właściwie sprawiają poczucie lekkości i delikatności, co wywodzi się zapewne z Dr. Slumpa.

Warte zwrócenia uwagi w filmie jest to, że Żółwi Pustelnik przeszedł ze "ścisk-pysk" na "ha-ya". (śmiech) Jedną z najciekawszych scen było dla mnie, kiedy Żółwi Pustelnik prezentuje się świetnie, ale musi na chwilę odpocząć, bo w końcu ma już swoje lata. Czułem, że był to mój najlepszy fragment.

To będzie pierwszy raz, kiedy Żółwi Pustelnik spotka się twarzą w twarz z Freezą. Gdy już do tego dojdzie, będzie mi niezwykle trudno, bo o wiele łatwiej gra mi się tego lekkoducha w scenach "ścisk-pysk", aniżeli solidnego wojownika.

Tak się złożyło, że w filmie wykonam nawet Kamehamehę w pierwotnej wersji. (śmiech) To jest Kamehameha! Miałem przy tym niezłą zabawę. Poza tym przybiorę przypakowaną pozę Żółwiego Pustelnika. (śmiech) Myślę, że będziecie zadowoleni z tego filmu. Jest naprawdę fajny.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker