Shounen
27 lutego 2015 (20:19)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 50 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Toshio Furukawy, seiyū Piccolo.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 50 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Toshio Furukawy, głosu Piccolo.


Dragon Ball jest niekończącą się marką, kontynuowaną przez rozmaite serie, filmy, gry i inne produkcje. Jest to seria wyjątkowa. My, aktorzy głosowi, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy możliwość uczestniczenia w czymś tak wielkim.

Myślę, że tylko mistrz Toriyama, autor serii, mógł napisać ten scenariusz. Skoncentrować się na charyzmatycznym przeciwniku, jakim jest Freeza, ale zachować też miejsce dla innych postaci, które będą mogły się zaprezentować. W serii mamy sporo charakterystycznych antagonistów, ale bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym jest Freeza. Jest złem wcielonym, więc skoro powraca do życia, to znowu będzie gorąco. Tym razem Piccolo również odegra dużą rolę. Dawałem z siebie wszystko podczas nagrywania intensywnych scen walk – było to dla mnie jak Fukkatsu no "«F»urukawa". (śmiech)

Atrakcją filmu niewątpliwie są sceny pojedynków, które napisane zostały w dziki i szalony sposób. Dragon Ball to niekończąca się seria i myślę, że fani będą ją uwielbiać jeszcze przez długi, długi czas. Cieszcie się w kinach tym filmem!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker