Shounen
24 lutego 2015 (22:18)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostały 53 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Ryūseia Nakao, seiyū Freezy.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 53 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od... Ryūseia Nakao, głosu Freezy.


Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy usłyszałem, że w nowym filmie powrócę do roli Freezy. Ostatnim razem nie mogłem się pojawić, więc jak dowiedziałem się, że jeszcze raz niespodziewanie powrócę do życia, wykrzyczałem "juppi!". (śmiech)

Odkąd usłyszałem, że scenariuszem zajmie się sam mistrz, nie mogłem się doczekać, jaka będzie fabuła. Nadal mnie bawi sposób, w jaki Freeza zostanie wskrzeszony. To, że dzięki wsparciu wielu ludzi postać Freezy przetrwała tak długo, wielce mnie raduje. Mimo że seria ma już ponad 25 lat, ciągle jestem pozytywnie nastawiony do grania każdego roku Freezy w takiej czy innej postaci. Dzięki temu czuję, że to jeszcze nie koniec. Jestem wdzięczny ludziom, dla których Freeza = Ryūsei Nakao. Nie ma wielu serii ani postaci, które wywoływałyby podobne skojarzenia. To dzięki tej roli ludzie mawiają: "jeśli macie złoczyńcę, to obsadźcie go Ryūseiem Nakao!". Dlatego ta seria jest dla mnie szczególnie ważna. Myślę, że postać Freezy żyje dzięki fanom.

Fani Freezy, obejrzyjcie ten film do samego końca! A kiedy obejrzycie, to wtedy może jeszcze raz...


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker