Cienie północy
Katz
12 grudnia 2015 (14:18)
W sieci pojawiły się skany z japońskich gazet zawierające tytuły oraz opisy grudniowych odcinków Dragon Ball Super. Prezentujemy poniżej ich zawartość.


Odcinek 23 (13 grudnia)
"Gohan i Ziemia w wielkim niebezpieczeństwie! Przybywaj szybko, Son Goku!!"
Piccolo poświęca się, zasłaniając Gohana przed atakiem Freezy. Bulmie udaje się w końcu nawiązać kontakt z Whisem. Podróż z planety Beerusa na Ziemię zajmie 35 minut, ale Goku lokalizuje podniesioną wskutek śmierci Piccolo ki Gohana i się teleportuje.

Odcinek 24 (20 grudnia)
"Starcie! Freeza kontra Son Goku. Oto efekty mojego treningu!"
Rozpoczęła się długo oczekiwana walka pomiędzy Goku a Freezą. Freeza nie może posiadać się z radości, że nareszcie ma możliwość się zemścić, a jego poczynania sprawiają, że Goku staje się coraz bardziej wściekły. Podczas walki żaden z nich nie próbuje uzyskać przewagi, przez co Vegeta traci nerwy i wtrąca się do pojedynku.

Odcinek 25 (27 grudnia)
Moc Freezy po odbytym treningu zdecydowanie wzrosła, więc Goku decyduje się na przemianę w formę przewyższającą Super Saiyanina God, ale nawet to nie robi żadnego wrażenia na Freezie, który również zdaje się mieć coś w zanadrzu.

Odcinek 26 (10 stycznia)
Brak opisu.

Dla odcinka 25 tytułu nie podano, a o następnym wiadomo tylko tyle, że będzie miał emisję po 2-tygodniowej przerwie, czyli 10 stycznia 2016 roku.
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker