Katz
10 lutego 2016 (14:21)
W sieci pojawiły się skany z japońskich gazet zawierające tytuły oraz opisy lutowych odcinków Dragon Ball Super. Prezentujemy poniżej ich zawartość.


Odcinek 31 (14 lutego)
"Do wielkiego Zunō! Pytanie o położenie Super Smoczych Kul!"
Aby zapobiec ewentualnym złym zamiarom Boga Zniszczenia Beerusa, Bulma zamierza odnaleźć Super Smocze Kule znajdujące się w siódmym wszechświecie. Musi w tym celu udać się w sam środek wszechświata i użyć wtedy radaru. Prosi o pomoc Jaco, ale ten twierdzi, że to niemożliwe. Podpowiada natomiast, że wszystkowiedzący Zunō powinien wiedzieć coś o Super Smoczych Kulach.

Odcinek 32 (21 lutego)
"Rozpoczęcie turnieju! Wszyscy kierują się na Bezimienną Planetę!"
Nadszedł dzień rozpoczęcia turnieju sztuk walki zorganizowanego przez Bogów Zniszczenia szóstego i siódmego wszechświata. Son Goku i reszta zmierzają na miejsce w specjalnej kostce przygotowanej przez Whisa. Zatrzymują się na planecie Beerusa, po czym docierają na Bezimienną Planetę, na której znajduje się ring. Na miejscu wszyscy są zaskoczeni ogromnymi rozmiarami zebranych Super Smoczych Kul.

Odcinek 33 (28 lutego)
"Bądź zaskoczony, szósty wszechświecie! Oto Super Saiyanin Son Gokū!"
W pierwszym pojedynku turnieju sztuk walki zmierzą się ze sobą Goku oraz Botamo z szóstego wszechświata. Goku z początku nie mógł się skupić, ponieważ zjadł za dużo. W końcu się pozbierał, mimo to jego ataki nie robią na Botamo żadnego wrażenia.

Odcinek 34 (6 marca)
"Piccolo kontra Frost. Postaw wszystko na Makankōsappō!"
Brak opisu.

komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker