Cienie północy
Shounen
31 marca 2007 (14:00)
Witam w ostatni dzień marca, przeddzień Prima Aprilisu.

Jak w temacie, zamieszczam właśnie "małą" porcję informacji na tematy nie tylko związane z Dragon Ballem. A więc, po pierwsze w zakładce Teksty możecie odnaleźć nowego linka – prowadzi on do artykułu, którego pełna nazwa to "Dragon Ball, jako źródło wartości moralnych dla ludzkiego życia". Napisał go Focus, i jest to jego pierwsza praca, którą zamieściliśmy w naszym wortalu. Wszystkich zachęcam do przeczytania, gdyż w mojej opinii, naprawdę warto.

Przejdźmy dalej... W Informacjach ląduje nowy dział o tajemniczej nazwie "Dragon Ball wokół nas" autorstwa eMate i Kakarotto91. O czym on traktuje? Nie będę Wam tutaj opisywał, zobaczcie sami.

Żeby tak szybko nie odchodzić od DB, to powiem, że w zeszłym roku na rynku pojawiła się gra o nazwie "Super Dragon Ball Z" na konsolę Sony PlayStation 2, a eMate miał okazję w nią ostatnio zagrać. I co w związku z tym? Odpowiedzi szukajcie w naszym dziale z recenzjami.

Jak na początku pisałem, dodaję też coś spoza tematyki Dragon Balla – recenzję znanej mangi i anime pod tytułem "Flame of Recca". Wszystkich, którzy tego dzieła jeszcze nie znają, zapraszam do przeczytania opinii eMate i Kakarotto91 na jego temat oraz ewentualnie zapoznania się.

Na koniec chciałem Wam jeszcze zapowiedzieć, że mamy w planach wprowadzenie systemu komentarzy, byście mogli pisać swoje opinie o każdym dziale witryny właśnie w nich. Ale to dopiero za jakiś czas, a teraz gorąco zachęcam do rejestrowania się i odwiedzania forum, gdyż ostatnio mają tam miejsce bardzo różne rzeczy. To byłoby chyba na tyle, pozdrawiam serdecznie.

PS. Jednak jeszcze coś, o czym bym zapomniał. Za 5 dni, czyli 5 kwietnia, mistrz Akira Toriyama obchodzi swoje 52. urodziny :)
komentarze (12)
Newsy ► Parę tekstów
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker