Shounen
6 grudnia 2014 (15:11)
Dziś oficjalnie w japońskich mediach ukazał się trailer do nadchodzącego filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Poniżej udostępniamy go w wersji z polskimi napisami naszego autorstwa.


Jednocześnie zaktualizowano oficjalną japońską stronę filmu. Opublikowano m.in. listę osób odpowiedzialnych za jego realizację. Za muzykę ponownie odpowiada Norihito Sumitomo, a więc człowiek znany już z Battle of Gods oraz nowego Kaia.

Scenariusz i projekty postaci: Akira Toriyama (鳥山明)
Reżyseria i reżyseria animacji: Tadayoshi Yamamuro (山室直儀)
Muzyka: Norihito Sumitomo (住友紀人)
Dyrektor artystyczny: Shinzō Yuki (行信三)
Kolorystyka: Teppei Hotta (堀田哲平)
Efekty specjalne: Nao Ōta (太田直)
Reżyseria CGI: Kai Makino (牧野快)
Zdjęcia: Yōsuke Motoki (元木洋介)
Kierownictwo produkcji: Kazumi Fujioka (藤岡和実)

Dodano również listę najważniejszych seiyū, a konkretnie (role w nawiasie dla informacji): Masako Nozawa (Son Goku), Ryūsei Nakao (Freeza), Kōichi Yamadera (Beerus), Masakazu Morita (Whis), Ryō Horikawa (Vegeta), a także Masaharu Satō (Kame Sennin), Hiromi Tsuru (Bulma), Mayumi Tanaka (Kuririn), Furukawa Toshio (Piccolo), Takeshi Kusao (Trunks), Hikaru Midorikawa (Tenshinhan) oraz Yūko Minaguchi (Videl).


Ponadto w dziale "Story" zamieszczono krótkie wprowadzenie do fabuły! Poniżej zamieszczamy tłumaczenie (wykonał Katz).

Odwieczne starcie!
Bitwa przewyższająca bogów właśnie się rozpoczyna!

Po walce z Bogiem Zniszczenia Beerusem na Ziemię powrócił pokój. Niedobitki z armii Freezy, Sorbet i Tagoma poszukują Smoczych Kul w celu wskrzeszenia Freezy i odnowienia jego potęgi. Najgorsze życzenie w historii spełnia się, a odrodzony Freeza szykuje zemstę na Goku i innych Saiyanach. Jego nowa armia najeżdża Ziemię, a Gohan, Piccolo i Kuririn stają do walki z tysiącami żołnierzy, Goku i Vegeta natomiast rzucają wyzwanie Freezie, który tym razem posiada zdecydowanie większą moc!

"Pozwólcie mi zaprezentować... moją kolejną przemianę!"

Przed przekraczającymi granice wojownikami walka, jakiej jeszcze nigdy nie uświadczyli.

Uruchomiono również dział "Special Contents", w którym aktualnie możemy znaleźć wiadomość głosową od Freezy (a konkretnie Ryūseia Nakao). Tłumaczenie poniżej.

Mieszkańcy Ziemi, wreszcie zostanę przywrócony do życia. Nie mogę się doczekać chwili, w której zemszczę się na tych odrażających Saiyanach. 18 kwietnia 2015, oczekujcie tego z niecierpliwością.

komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker