Cienie północy
Shounen
11 marca 2015 (18:36)
Ujawniono informacje o utworze, który zostanie użyty w piątym endingu japońskiej wersji sagi Buu w serii Dragon Ball Kai. Będzie to kawałek zatytułowany Don’t Let Me Down założonej w 2009 roku japońskiej grupy Gacharic Spin.


Nowy ending, prawdopodobnie już ostatni, na ekrany trafi 5 kwietnia, zastępując obecny, czyli Galaxy zespołu Kyūso Nekokami.

Gdy byłam dzieckiem, najbardziej zapadł mi w pamięć Żółwi Pustelnik i jego zboczenie. Prawdopodobnie wtedy po raz pierwszy zdałam sobie sprawę z seksualności.
Oreo Reona / wokal i klawisze

Kiedy byłam w podstawówce, często bawiłam się w wystrzeliwanie Kamehamehy. Jestem szczęśliwa móc być częścią tego ponadczasowego anime, popularnego również za granicą.
Hana / wokal i perkusja

Mój starszy brat był przeciwny mojej działalności w zespole, ale jest wielkim fanem Dragon Balla, więc może teraz spojrzy na to nieco inaczej. Zawsze chciałam wziąć udział w nagrywaniu piosenki do anime, ale nigdy nie sądziłam, że będzie to Dragon Ball!
F Chopper Koga / bas

W tym roku postanowiłam zostać kosmitką, więc chcę podjąć jeszcze jedną "walkę", ale kiedy już zabraliśmy się za tworzenie tego endingu, uleciał ze mnie cały duch walki. (śmiech)
Tomo-zo / gitara

Premiera krążka zapowiedziana została na 27 maja 2015 roku.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker