Cienie północy
Shounen
18 lutego 2015 (16:31)
W sieci pojawiły się opisy pierwszego rozdziału mangowej adaptacji nadchodzącego filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" – autorstwa mangaki Toyotarō. Jego fabuła prawdopodobnie będzie się pokrywać z filmem, nie jest to jednak potwierdzone. Mangę zapowiedziano w ubiegłym miesiącu, całość ma liczyć 3 rozdziały.


Poniżej tłumaczenie opisu opublikowanego przez jednego z japońskich fanów.

Rozdział rozpoczyna się wspomnieniem tego, jak Freeza został pokonany przez Goku i Trunksa. Po upadku Freezy jego armia znalazła się w rozsypce. Dowodzenie przejął Sorbet, oficer sztabowy trzeciego regionu gwiezdnego. Wraz z Tagomą, wojownikiem porównywalnym z Zarbonem czy Dodorią, udaje się na Ziemię. Zmuszają Pilafa do oddania Smoczych Kul, przyzywają Shen Longa i życzą sobie wskrzeszenia Freezy.

Freeza: "Nie będę usatysfakcjonowany, dopóki nie zabiję tych dwóch Super Saiyan, którzy mi to uczynili".

Tagoma powiedział coś nieodpowiedniego i został zabity przez Freezę.

Sorbet: "Son Goku stał się na tyle silny, by pokonać Majin Buu".
Freeza: "To więcej, niż sobie wyobrażałem. Ale ja jestem wyjątkowy, więc kiedy poprzez trening wydobędę drzemiącą we mnie moc, będę w stanie zmiażdżyć Saiyan w mgnieniu oka".

Koniec rozdziału pierwszego.


V Jump z pierwszym rozdziałem na sklepowe półki trafi w sobotę 21 lutego.

Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker