Shounen
23 maja 2008 (2:16)
Witajcie. Przynoszę to i owo. Dział Postacie – przedstawiam nową odsłonę, która jednak jest obecnie w fazie początkowej. Znajduje się tam około 50 opisów różnych, acz pogrupowanych, bohaterów Dragon Balla. Gorąco zapraszam, gdyż nigdzie indziej podobnych informacji nie uświadczycie. Ponadto planujemy zrobić specjalny dział poświęcony amerykańskiemu filmowi live-action Dragonball, którego premiera jest planowana na kwiecień 2009 roku, czyli za niespełna rok.

Do zakładki Inne M&A dodaję recenzję przezabawnego anime autorstwa Tōru Fujisawy – Great Teacher Onizuka (GTO), napisaną przez Focusa.

Dział "Wstęp do Dragon Balla", tworzony przez eMate, a przeznaczony dla nieobeznanych do końca w temacie, zostaje poszerzony o dwa kolejne punkty, traktujące m.in. o filmach.

Co jeszcze muszę zaznaczyć, dwa tygodnie temu ruszył Nao Bash. Można w nim znaleźć mniej lub bardziej zabawne cytaty powiązane z użytkownikami naszej witryny, oceniać je, oraz oczywiście dodawać nowe. Link znajdziecie w menu. Natomiast użytkowników Last.fm odwiedzających naszą stronę chciałbym zachęcić do dołączania do naszej grupy – link również w menu, na końcu.

Poza tym, zapraszam chętnych na stronę www.SektorKibica.pl, gdyż obiecałem, iż to zrobię. Pozdrawiam.
komentarze (10)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker