Cienie północy
Katz
27 czerwca 2019 (20:08)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dziewiętnasty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Królika Wmarchwiaka (jap. Toninjinka).

Oto Królik Wmarchwiak. Za karę za swoje uczynki został wysłany przez Goku na księżyc, który został później dwukrotnie zniszczony. Nie wiem, czy żyje, ale chciałbym zobaczyć nie jego technikę zmieniania ludzi w marchewki, ale zdolność do przetrwania (?) w przestrzeni kosmicznej, która mogłaby pomóc Goku i reszcie.

Do losów gangu Królika po zniszczeniu księżyca Toriyama odniósł się wywiadzie opublikowanym w 1987 roku (Akira Toriyama Q&A w Dragon Ball: Bōken Special) – odpowiedział wtedy, że "dryfowali w przestrzeni kosmicznej".

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana i Naila.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker