Katz
28 listopada 2019 (17:39)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwudziesty czwarty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Tapikara z Tapionem w tle.

Tapikar, jeden z uczestników Anoyoichi Budōkai. Postać, która nie ma dużej szansy zabłysnąć i mam wrażenie, że to była jego jedyna okazja do ogrzania się w blasku reflektorów (z powodu jego imienia).

Zarówno imię Tapikara, jak i Tapiona pochodzi od słowa "tapioca" (tapioka), składnika popularnej obecnie w Japonii herbaty bąbelkowej (bubble tea).

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga i Vermouda.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker