Katz
31 marca 2020 (18:53)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwudziesty ósmy rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował krokodyla z 22 Tenkaichi Budõkai.

Krokodyl, którego pokonał Kuririn w eliminacjach do 22 Tenkaichi Budōkai.
Z racji tego, że krokodyl jest teraz na tapecie, oto zawodnik, który pojawił się w jednym panelu w 10 tomie – nie miał nawet imienia – by zostać znokautowanym w rundzie eliminacyjnej... Mam nadzieje, że nadal żyje i ma się dobrze.

Mówiąc o "krokodylu na tapecie", Toyotarō ma na myśli japoński fenomen internetowy w związku z publikowaną w internecie mangą autorstwa Yūkiego Kikuchiego pt. 100-nichigo ni Shinu Wani ("Krokodyl, któremu zostało 100 dni życia"), która zakończyła się na początku tego miesiąca.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu i Łakowilka w ludzkiej postaci.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker