Katz
29 października 2020 (12:47)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzydziesty piąty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Mumiarza.

Mumiarz. Ciekaw jestem, dlaczego z taką facjatą nazywany jest z przyrostkiem "kun" [Mīra-kun w japońskiej wersji]. Samo rysowanie bandaży było ciężkie, a co dopiero nakładanie ich...

Zdziwienie Toyotarō dotyczyło tego, że w Japonii postać ta nazywa się Mīra-kun, gdzie "kun" jest tytułem grzecznościowym używanym przeważnie w stosunku do młodych mężczyzn i chłopców, a postać, o której mowa, jest wiekową mumią.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego, Ikose i Idasę, syrenę, Raditza, Bardocka w formie Ōzaru i Borę.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker