Katz
10 kwietnia 2024 (23:01)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono kolejne trzy rysunki z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W pierwszym kwartale bieżącego roku mangaka opublikował Cashmana z mangi Chokin Senshi Cashman, Duba z mangi Dub & Peter 1 oraz Aralkę z Dr. Slumpa.

Chokin Senshi Cashman
Oczywiście lubię pierwszą wersję narysowaną przez mistrza Toriyamę, która ukazywała się w pierwszych wydaniach V Jumpa, ale bardzo lubię też wersję późniejszą od pana Nakatsuru!

Dub & Peter 1 – Dub
To kolejna z mang mistrza Toriyamy, która ukazywała się w pierwszych numerach V Jumpa. Byli tam nieznośni smarkacze, auta i amerykański styl! To sprawiało, że naprawdę czułeś, że znajdujesz się w centrum świata Toriyamy!

Dr. Slump – Aralka Spadkowska
To wersja, którą narysował mistrz Toriyama na potrzeby drugiej serii anime (z lat 90). W magazynie V Jump ukazywały się jeszcze dwie inne mangi, jedna rysowana przez pana Nakatsuru, druga przez pana Yamamuro.

Manga Chokin Senshi Cashman liczy trzy rozdziały i publikowana była w V Jumpie od 1990 do 1991 roku, a w latach 1997-1998 ukazywał się jej remake rysowany przez Katsuyoshiego Nakatsuru.

Dub & Peter 1 liczy cztery rozdziały i ukazywała się od 1992 do 1993 roku.

Seria Dr. Slump wychodziła od 1980 do 1984 roku. Jej kontynuacja spod ołówka Katsuyoshiego Nakatsuru w latach 1993-1996, a wersja Tadayoshiego Yamamuro w latach 1997-2000.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker