Katz
25 czerwca 2024 (21:23)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono siedemdziesiąty ósmy rysunek oraz siedemdziesiąty dziewiąty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W kwietniu mangaka opublikował Chuji Wu z gry Tobai No. 1, natomiast w czerwcu Chrono z gry Chrono Trigger.

Chuji Wu (Tobal No. 1)
Mistrz Toriyama zaprojektował nie tylko postacie, ale i scenerie oraz budowę świata. Mam miłe wspomnienia z tą grą, zagrywaliśmy się w z przyjaciółmi do białego rana.

Chrono (Chrono Trigger)
Było sporo ilustracji wykonanych własnoręcznie przez mistrza Toriyamę i bardzo mi się wszystkie podobały.

Gra Tobal No. 1 ukazała się na konsolę PlayStation w 1996 roku w Japonii i w USA oraz w 1997 roku w Europie. W 1997 roku, również na PlayStation, w Japonii ukazał się sequel Tobal 2. W obu częściach za projekty postaci odpowiadał Akira Toriyama.

Gra Chrono Trigger ukazała się w 1995 roku w Japonii i na świecie na konsolę SNES. stworzona została przez twórczy "dream team" ówczesnych czasów, albowiem oprócz Akiry Toriyamy, odpowiedzialnego za projekty postaci, głównymi projektantami byli Hironobu Sakaguchi (twórca serii Final Fantasy) oraz Yūji Horii (twórca serii Dragon Quest). Gra doczekała się kilku wydań na rożne platformy – ostatnią edycją jest wersja na PC, która ukazała się na Steamie w 2018 roku. Mimo licznych planów gra po dzień dzisiejszy nie doczekała się kontynuacji.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.

W poprzednich miesiącach bieżącego roku mangaka prezentował szkice Cashmana, Duba, Aralki oraz Shu.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker