Shounen
15 sierpnia 2008 (3:35)
Dzisiejszy news będzie nieco różnorodny. Na początek jednak standardowo recenzje anime, tym razem trzy :)

Akira – klasyk anime z roku 1988, przedstawiający pewną wizję niedalekiej przyszłości. Akcja rozgrywa się w roku 2019, 31 lat po III wojnie światowej, w trakcie której Tōkyō uległo zniszczeniu. Recenzję napisał Joe.

Drugą napisałem ja, na temat skądinąd znanego anime Samurai 7, luźnej adaptacji słynnego filmu Siedmiu samurajów w reżyserii Akiry Kurosawy. Pokrótce opowiada o tym, jak wieśniacy postanawiają wynająć kilku samurajów do obrony wioski przed nękającymi ich bandytami.

Trzecia traktuje o Elfen Lied, przesiąkniętym krwią brutalnym anime, w którym występują istoty o nadprzyrodzonych mocach zwane Dicloniusami. Autorem jej jest Ishido.

Czas na Dragon Balla. Do działu "Manga" lądują opisy wszystkich odcinków z 5 tomu DB, napisał je Hako, który z chwilą ich zamieszczenia wchodzi w skład Zarządu DB Nao, jako Hatamoto. Poza tym w ów dziale można przeczytać także opisy kilkunastu innych odcinków autorstwa mojego. Mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się to dokończyć ;)

Na koniec Cross Epoch. Otóż w multimediach można znaleźć link do pobrania tej jednoodcinkowej mangi z 2006 roku, autorstwa Akiry Toriyamy i Eiichiro Ody, twórcy One Piece. Jak ktoś jeszcze nie zna, to warto się zapoznać. Tradycyjnie zapraszam do pisania na naszym forum, i to by było na tyle, pozdrawiam.
komentarze (3)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker