Katz
3 czerwca 2016 (19:29)
Na japońskiej stronie internetowej anime Dragon Ball Super zamieszczono grafikę promocyjną zapowiadającą sagę Trunksa z przyszłości wraz z opisem czterdziestego siódmego odcinka serii, czyli rozpoczynającego nową historię.


"SOS z przyszłości! Pojawia się nowy, mroczny wróg!!"

Po uporaniu się z cyborgami świat przyszłości nęka nowe zagrożenie! Tajemnicza postać pojawia się i w swoim szaleństwie stawia ludzkość na skraju wyginięcia. Trunks z przyszłości próbuje stawić mu czoła, ale nawet moc Super Saiyanina nie może równać się z siłą tajemniczego przybysza, który nazywa się Black. Bulma postanawia poprosić o pomoc Goku i Vegetę z przeszłości. Po tym, jak przez pół roku gromadziła paliwo do wehikułu czasu potrzebne do odbycia podróży w jedną stronę, groźny Black staje im na drodze!

Opublikowano również komentarz Osamu Nozakiego, producenta Fuji TV:

Saga Trunksa z przyszłości, która niebawem wystartuje, będzie czymś innym niż to, co było dotychczas w Dragon Ball Super – ostra walka wykraczająca poza czas i przestrzeń, w obliczu której wszechświat jest zagrożony! Po Majin Buu i Freezie kolejnym przeciwnikiem Goku i spółki będzie... Goku?

Grafika promocyjna jest dosyć zagadkowa, ale uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że osoba, która stoi obok Trunksa, to Mai. W ciągu tej nieprzerwanej serii rozpaczliwych chwil i ciężkich walk toczonych przez Goku i Vegetę spodziewajcie się zobaczyć Mai odgrywającą zaskakująco ważną rolę przy boku Trunksa z przyszłości!

Omawiany odcinek zostanie wyemitowany w japońskiej telewizji już za tydzień, 12 czerwca 2016.
komentarze (1)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker