Katz
5 kwietnia 2019 (19:11)
Na konsoli Nintendo Switch oraz na PC w sklepie Steam zadebiutowała dziś Super Dragon Ball Heroes: World Mission – domowa wersja popularnej w Japonii salonowej gry karcianej o tym samym tytule. Nie jest to pierwsza tego typu gra, ale po raz pierwszy ukazuje się ona poza Krajem Kwitnącej Wiśni.


Niestety w Polsce oficjalnego wydania nie ma, ale grę można znaleźć w niektórych sklepach internetowych, jak np. Ultima.pl.

Gra nawet w wersji pecetowej nie ma polskiej wersji językowej, co jest na pewno rozczarowaniem, zwłaszcza że każda grą o przygodach Goku na tę platformę takową posiada. Tym bardziej, że do czynienia mamy z odrobinę złożoną produkcją aniżeli bijatyka i rodzimy język z pewnością by się przydał.

Wspomniana wersja pecetowa na Steamie ma dodatkowo możliwość kupna dwóch paczek z muzyką z anime. Są to te same paczki, co w przypadku gier Dragon Ball FighterZ i Xenoverse 2.

Prezentujemy kilka kilka screenów z wersji pecetowej.
Na koniec warto dodać, że jeszcze w tym roku ma się ukazać jeszcze jedna, większa gra o Smoczych Kulach, o roboczym tytule Dragon Ball Game Project Z.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker