Shounen
6 marca 2013 (16:29)
Crossoverowy dwuczęściowy odcinek "Dream 9 Super Collaboration Special" zapowiedziany został na 7 kwietnia tego roku, tymczasem japońska strona internetowa Shōnen Jumpa ujawnia szczegóły fabuły.


  • Część pierwsza:
    IGO (International Gourmet Organization) organizuje zawody "Tenkaichi Shokuōkai" (dosł. "Turniej o Tytuł Najlepszego w Jedzeniu"). Nagrodą jest luksusowy składnik: "Karatowa Skwiercząca Krowa". Toriko z przyjaciółmi zamierzają wygrać, ale załoga Słomianych Kapeluszy też podejmie wyzwanie. To jednak nie koniec! Son Goku i inni bohaterowie Dragon Balla również wezmą udział w wydarzeniu. Kto okaże się najsilniejszym?! "Toriko vs Luffy vs Goku" – tylko w tym odcinku specjalnym! Rozpocznie się decydująca rozgrywka!


  • Część druga:
    IGO organizuje "Tenkaichi Shokuōkai". Kiedy Mister Satan podaje na stół "Karatową Skwierczącą Krowę", Mansam ujawnia szokującą prawdę. Mówi, że turniej odbył się w celu zwabienia potwora Akami, morskiego żarłoka wysysającego z innych energię życiową. Wtedy, wyczuwając moc Luffy'ego i pozostałych, z głębin wyłania się Akami, ale... czeka na niego superzabójcza technika w wykonaniu "Toriko+Luffy+Goku".
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker