Shounen
2 kwietnia 2014 (15:04)
Japoński serwis Oricon opublikował artykuł, w którym reklamuje nadchodzące tomikowe wydanie najnowszej mangi Akiry Toriyamy, Jaco the Galactic Patrolman, będącej prequelem Dragon Balla. Artykuł zauważa, że to pierwsza od 13 lat seria autora. Podkreśla również, że w tomiku znajdzie się dodatek Dragon Ball Minus, czyli komiks przedstawiający po raz pierwszy matkę Son Goku.

Jaco zostanie wydane w dwóch wersjach, standardowej oraz specjalnej tokusōban, w której tomik będzie miał większy format. Okładki poniżej.


Poza tym do wydania specjalnego zostaną dołączone drobne gratisy: pocztówka, breloczek oraz przypinka. W artykule znalazły się zdjęcia dwóch z nich.


Co ciekawe, w galerii zamieszczono także grafikę zapowiadającą dodruki komiksów Toriyamy – z "paskami obwolutowymi" zawierającymi nowe rysunki od autora. Jest to nowa informacja, więc dalsze szczegóły, w tym, o jakich mangach mowa, nie są na chwilę obecną znane.


Jaco the Galactic Patrolman (jap. Ginga Patrol Jaco) to 11-rozdziałowa manga Toriyamy publikowana co tydzień na łamach Shōnen Jumpa w minionym roku. Tomiki trafią na japońskie półki jeszcze w tym tygodniu, 4 kwietnia 2014.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker