Shounen
12 czerwca 2007 (4:30)
Witam, może zacznę od tego, co zostało zrobione najwcześniej – a mam tu na myśli userbary. Dzięki tym niewielkim obrazkom możecie zaznaczyć w ładny sposób na większości innych forów, swoją obecność na Dragon Ball Nao, i przyczynić się do wzrostu ilości ludzi ją odwiedzających. Kody dostępne w specjalnym dziale – link w menu.

Sprawą drugą jest dodanie dwóch nowych recenzji – jednej napisanej przez Redaktora Avensusa, a dotyczącej popularnej mangi i anime Naruto, oraz drugiej, autorstwa Olda, na temat Fullmetal Alchemist. Chyba warto się z nimi zapoznać.

Poza tym, znacznie poprawiłem dwa działy – o Red Ribbon i o Pałacu Uranai Baby, do których linki znajdują się w "Miejscach i organizacjach", oraz zupełnie przerobiłem "Tenkaichi Budōkai", który jednak nie jest jeszcze ukończony. Obecnie wygląda to wszystko znacznie lepiej i przyjemniej. Zmiany w następnych działach już niedługo!

Dział "Manga" również ostatnio nieco przebudowałem. Dodałem do niego między innymi grafiki związane z tomami Kanzenban – drugiej edycji Dragon Ball, oraz poprawiłem niedziałające linki.

Na koniec chciałbym jeszcze coś zapowiedzieć. Otóż wkrótce mamy zamiar udostępnić Wam wszystkie tomy Dragon Ball – wersja Kanzenban. Wszystko doskonałej jakości, i oczywiście w języku japońskim. W sumie jest ich 34, a każdy zawiera kolorowe strony.
komentarze (7)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker