Shounen
17 września 2014 (15:37)
Ujawniono informacje o utworze, który zostanie użyty w trzecim endingu japońskiej wersji sagi Buu w serii Dragon Ball Kai. Będzie to kawałek zatytułowany Oh Yeah!!!!!!! autorstwa założonego w 2010 roku japońskiego zespołu Czecho No Republic.


Nowy ending na ekrany trafi 5 października, a więc w odcinku numer 124, o ile nie będzie przerw w emisji, zastępując obecny, czyli Junjō piosenkarki Leo Ieiri.

Poniżej prezentujemy tłumaczenie komentarza Masamiego Takeia, wokalisty i basisty Czecho No Republic (wykonał miyamoto1).

Nigdy nawet nie śniłem, że będę uczestniczyć w jakimkolwiek projekcie związanym z Dragon Ballem! Uwielbiam tę serię tak bardzo, że długo rozważałem, jakiego rodzaju piosenkę powinienem napisać. Gdy tak myślałem, spojrzałem w niebo i zobaczyłem ogromny księżyc w pełni. "To jest to! Rytm serca Saiyanina zmieniającego się w ogromną małpę!"

I za jednym zamachem skończyłem całą piosenkę. Mógłbym powiedzieć coś zmyślnego, ale pewnie brzmiałoby to zbyt pompatycznie. Czułem się tak, jakby wykrzyczenie z całych sił "Oh Yeah!!!!!!!" było najlepszym uhonorowaniem mojej miłości do Dragon Balla, dlatego zdecydowałem się na taki tytuł.

Oczywiście chciałbym też, aby każdy z Was wykrzyczał to tak głośno, jak tylko może. Z racji tego, że to Dragon Ball, w tytule piosenki zamieściłem siedem wykrzykników, choć pękałem z dumy już przy pisaniu czwartego.

Premiera krążka zapowiedziana została na 12 listopada 2014 roku.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker