Shounen
14 września 2023 (21:08)
Mamy przyjemność zaprosić na Tsuru Japan Festival 2023, rybnicki konwent miłośników Japonii, który objęliśmy patronatem medialnym.


W Japonii Żurawie symbolizują długowieczność i doświadczenie, tak jak jubileuszowa 10 edycja Tsuru Japan Festival, na którą serdecznie zapraszamy!

Podczas tegorocznej, wyjątkowej edycji naszego festiwalu planujemy zaprosić niesamowitych gości, zarówno nowych, jak i tych bardzo dobrze Wam znanych, aby wspólnie świętować :)

Razem powspominamy poprzednie edycje, zaśpiewamy sto lat przy torcie, będziemy dobrze się bawić na koncertach oraz wyskakaczemy się na tak wyczekiwanej przez Was dyskotece!

Oczywiście nie zabraknie obowiązkowego punktu programu, jakim jest konkurs cosplay, który w tym roku zapowiada się wyjątkowo! <3

Chcemy, by tegoroczne Tsuru było niezapomnianym konwentem dla nas wszystkich! Dlatego serdecznie zapraszamy Was do wspólnego świętowania! Stwórzmy razem coś magicznego!

Konwent odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023 roku w Rybniku. Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku oraz na stronę internetową festiwalu – tsuru-fest.pl.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na konwent.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker