Cienie północy
Katz
12 września 2018 (20:19)
Zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania gra Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age na konsolę PS4 oraz Naruto to Boruto: Shinobi Striker jako nagroda pocieszenia. Fundatorem nagród jest firma Cenega, ich polski dystrybutor, któremu serdecznie dziękujemy.

Przypominamy, że autor Dragon Balla, Akira Toriyama, odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku. Dragon Quest XI to najnowsza część serii.


Trailer Dragon Quest XI

Konkurs

  • Termin: do poniedziałku 17.09.2018 godz. 23:59
  • Do wygrania:
    • I miejsce – gra Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age na konsolę PS4
    • II-III miejsce – Naruto to Boruto: Shinobi Striker na konsolę PS4
  • Liczba zwycięzców: 3

Co zrobić, by wygrać?

To proste. W komentarzu do tej wiadomości opisz krótko (lub długo) wybraną przez siebie postać bądź dzieło stworzone przez Akirę Toriyamę spoza uniwersum Dragon Balla i Dr. Slumpa. Inspiracji można szukać we wpisach z cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Komentarz zamieść bezpośrednio w naszym serwisie lub pod wpisem na Facebooku. Wszystkie wezmą udział w konkursie.

A także:
  • w przypadku komentarza na Facebooku: polub nasz profil oraz publicznie udostępnij niniejszą wiadomość,
  • w przypadku komentarza na stronie: upewnij się, że w dniu zakończenia konkursu masz na forum napisanych co najmniej 15 postów.

Spośród wszystkich spełniających powyższe warunki komentarzy wybierzemy trzy najciekawsze, najkreatywniejsze, których autorzy otrzymają nagrodę.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie i życzymy powodzenia!
komentarze (3)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker