Shounen
11 lutego 2022 (22:52)
W marcowym Saikyō Jumpie, który ukazał się 4 lutego 2022 roku, opublikowano ostatni rozdział mangi Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission!!! autorstwa Yoshitaki Nagayamy, będącej adaptacją jednej z części gry Super Dragon Ball Heroes.


To jednak nie koniec mangowej wersji SDBH, albowiem już w następnym numerze, który ukaże się za miesiąc, rusza rysowana przez tego samego autora manga Super Dragon Ball Heroes: Ultra God Mission!!!!.

Nowa historia będzie się skupiać na czasoprzestrzennym turnieju, w którym wezmą udział niespotykanie silni wojownicy z całej czasoprzestrzeni.

Seria Big Bang Mission!!! ukazywała się od 2 kwietnia 2020 roku w dwumiesięczniku Saikyō Jump, który w ubiegłym roku przekształcono w miesięcznik.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS oraz gry o podtytule World Mission na Nintendo Switch i PC, jak również kilku mangowych adaptacji oraz wersji anime.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker