Cienie północy
Shounen
4 grudnia 2012 (20:40)
Na oficjalnej japońskiej stronie filmu pojawił się dział "Introduction", nie jest on jednak jeszcze dostępny z poziomu samej strony, a jedynie po wpisaniu bezpośredniego adresu. Zamieszczono tam parę słów na temat Dragon Balla i jego popularności na świecie, dodano również stary komentarz Toriyamy dotyczący filmu, ale co najbardziej interesujące – krótkie wprowadzenie do fabuły! Poniżej nasze tłumaczenie części właściwej na język polski.

Akira Toriyama dołącza do walki.
"Dragon Ball" powraca nie tylko z gwiazdorską obsadą, ale również z pełnym zaangażowaniem autora serii, Akiry Toriyamy, w fabułę i projekty postaci.

Akcja filmu rozgrywa się w kilka lat po ciężkiej walce przeciwko Majin Buu. Bils, Bóg Zniszczenia strzegący równowagi we wszechświecie, budzi się z długiego snu! Dowiadując się, że Freeza poniósł klęskę w walce z Saiyanami, Bils postanawia odnaleźć Goku. Goku, pomimo uwag Kaiō-samy, zachwycony pojawieniem się nowego silnego wojownika, nawiązuje walkę. Nie jest jednak w stanie nic zrobić wobec jego przytłaczającej mocy i zostaje pokonany. Bils rzuca pytaniem: "Czy na Ziemi nie ma nikogo wartego zniszczenia...?", po czym odchodzi. Czy Goku i reszta zdołają powstrzymać Boga Zniszczenia!?


Na stronie znajdują się również działy "Story" i "Character" (jeszcze niedostępne), z których prawdopodobnie wkrótce dowiemy się konkretniejszych informacji o fabule i głównych postaciach.
komentarze (8)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker