Shounen
10 lipca 2015 (13:00)
Do sieci trafił skan z kolejnego numeru japońskiego tygodnika Weekly Shōnen Jump, w którym zawarto tytuł i zwięzły opis trzeciego odcinka nowej serii Dragon Ball Super, którego premiera w następną niedzielę, 19 lipca.

#3: "Gdzie dalsza część snu?! Poszukiwania Super Saiyanina God!"

Król Światów i reszta przerażona przebudzeniem Beerusa!
Stary Bóg Światów wyczuwa, że Bóg Zniszczenia Beerus przebudził się z 39-letniej drzemki. Obawia się, że jeśli dowie się o tym Goku, wyzwie go na pojedynek i będą kłopoty. Kontaktuje się z Królem Światów Północy i mówi mu, by utrzymał istnienie Beerusa w tajemnicy. Mimo to...

Kuririn w tym tygodniu: Szybko na imprezę Bulmy!
Kuririn wraz z rodziną udają się na imprezę Bulmy, która odbędzie się na luksusowym statku pasażerskim! Ale utykają w korku...?!


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja ma miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajął się Akira Toriyama. Pierwszy odcinek na ekrany japońskich telewizorów trafił 5 lipca 2015, jednocześnie w miesięczniku V Jump ukazuje mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker