Cienie północy
Dragon Ball Nao

Newsy » Rok 2006

[14.05.2006] Kilka tekstów i obrazków

Nareszcie news!

Zamieszczam na witrynie w zakładce 'Informacje' nową charakterystykę pewnej postaci, nadesłaną przez fana.

W FanArtach ląduje sporo nowych obrazków, a w FanFickach kilka opowiadanek. Bardzo zachęcam do ich obejrzenia i przeczytania.

[01.04.2006] Skromnie

Witam w nowym miesiącu!

Dodałem właśnie nową porcję FanArtów. Dziękuję wszystkim za nadsyłanie do nas swoich prac - wszystkie zamieszczamy, zarówno teksty jak i obrazki.

Poza tym dziś nastąpił reset naszej TopListy (który odbywa się co 2 miesiące). Na miejscu pierwszym znajdowała się strona Legacy of Games Fusion, gratulujemy zwycięzcom. I zachęcamy resztę do zapisywania własnych stron, na pewno znacznie zwiększycie przez to ich popularność.

[11.02.2006] FanArty...

Właśnie dodałem kilka nowych FanArtów do odpowiedniego działu. Jeśli także chcecie się podzielić swoją twórczością to zachęcam do przesyłania własnych prac.

Poza tym do działu Free już jakiś czas temu dorzuciłem sporo buttonów, banerów, logów i tym podobnych, które możecie pobierać do własnych celów.

[01.01.2006] Szczęśliwego Nowego Roku Życzymy Wszystkim!

Na początku chciałem życzyć wszystkim odwiedzającym tę stronę szczęśliwego Nowego Roku, oby był on lepszy od poprzedniego.

Dużej aktualizacji dzisiaj nie będzie, z powodu braku pomysłów na nią. Możecie zobaczyć kilka nowych obrazków w dziale FanArty, oraz przeczytać dwa kolejne odcinki opowiadania autorstwa Black Falcona w dziale FanFicki.

Dodaję również recenzję pewnej gry o tematyce Dragon Balla na platformę PlayStation 2 - mianowicie "Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi". Życzymy miłej lektury.

archiwum wcześniejsze
Dragon Ball Nao ► NewsyRok 2006
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker