Teksty

Dragon Ball

TEKSTY
-
RECENZJE -- GRY -- DRAGON BALL Z: THE LEGACY OF GOKU 3: BUU'S FURY

Po świetnej odsłonie poprzedniej części, na pewno każdy czekał na następną część przedstawiającą kolejną sagę. Tak się, też stało. W 2004 roku na półki sklepów trafiła gra The Legacy Of Goku 3: Buu's Fury, wydana przez firmę Atari. Gra ukazała się tak jak wcześniejsze części na Game Boy Advance. Od razu zaczęła cieszyć się wielkim zaufaniem maniaków gier, a także fanów Dragon Balla.

Teraz kilka słów o samej grze. Gra zaczyna się w Zaświatach, w których Son-Goku musi stoczyć finałową walkę w turnieju z Paikuhanem, a kończy na pokonaniu Buu, tak jak każdy mógł przewidzieć. Od razu muszę powiedzieć, że fabuła jest związana z mangą co do cala. Są nawet dwa questy poboczne jak Brolly, czy Janemba.

Szata graficzna jest prawie taka sama jak w poprzedniej części The Legacy Of Goku. Kto grał w dwójkę na pewno wie, że grafika jest na wysokim poziomie. Tutaj, także grafika prezentuje się świetnie, razem z różnymi animacjami tworzy piękny obraz i miły dla oczu.

Postacie są przedstawione taka jak powinny, a wrogowie też są dobrze przedstawieni.

Walki w tej grze są na podstawie dwóch poprzedniczek, czyli znów chodzimy po planszach i w trakcie ich zwiedzania obijamy wrogów, którzy próbują stawać nam na drodze. Są różne pociski do wykorzystania, a także fuzje, co sprawia, że gra staje się bardziej urozmaicona.

Muzyka tak jak w poprzedniej części jest cały czas przy naszym boku. Jest miła dla ucha, więc nie sprawia kłopotu.

Grywalność jest bardzo dobra, nie ma żądnych zacięć, wszystko płynnie działa.

Gra jest na prawdę godną odsłoną LoG. Ta część dumnie kontynuuje wspaniałą drugą edycje LoG, mimo, że pierwsza odsłona tej gry nie była za najlepsza, to w dwie następne części trzeba zagrać. The Legacy Of Goku 3 jest prawie taka sama jak The Legacy Of Goku 2, więc samym porównaniem zdajcie sobie sprawę, że jest świetna. Warto zagrać!

Plusy:
- powiązanie z mangą
- muzyka
- szata graficzna
- urozmaicenia (np. fuzje)
- wspaniała kontynuacja poprzedniej części
- cała gra jest wielkim plusem

Minusy:
- raczej nie ma

Grafika: 10/10
Grywalność: 10/10
Animacje: 10/10
Muzyka: 10/10
Walki: 10/10
Ogółem: 50/50

Firma: Atari & FUNimation
Platforma: Game Boy Advance
Rok produkcji: 2004


Autor: eMate


<- POWRÓT DO DZIAŁU

DRAGON BALL Z: THE LEGACY OF GOKU 3: BUU'S FURY -- GRY -- RECENZJE
-
TEKSTY
Teksty ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker