Teksty

Dragon Ball

TEKSTY
-
RECENZJE -- GRY -- DRAGON BALL Z SUPER GOKUDEN: TOTSUGEKI-HEN

Jest to druga odsłona gry "Super Gokuden: Kakusei-Hen" wydanej przez firmę Bandai. Jeżeli pierwsza część się Wam podobała, uwierzcie, że ta jest solidniejszym produktem. Zostały poprawione wszystkie szczegóły i nawet ciekawsza konstrukcja walk została dodana, lecz zacznijmy od początku.

Gra wyszła tego samego roku co jej poprzedniczka i jak na tamte czasy jest dobra pod każdym względem.

Grywalność nie zawodzi, nawet przy unikach i innych blokach wszystko płynnie chodzi, podobnie jak w "Super Gokuden: Kakusei-Hen".

Animacje są wykonane starannie, widać, że twórcy się nieźle przyłożyli do stworzenia dobrej gry. Animacje są bardzo ładnie skomponowane z otoczeniem, wyglądają ciekawie i zachęcająco.

Oprawa graficzna, też jest niczego sobie, podczas walk widzimy przeróżne plansze na których toczymy walki. One wyglądają bardzo dobrze, jak i same postacie tam walczące. Jeżeli chodzi o animacje i grafikę gry są bardzo dobre. Jak na Super Nintendo gierka pod względem wykonania prezentuje się doskonale.

Teraz troszkę o walkach, które nie są jakoś bardzo rozbudowanie, lecz najważniejsze jest to, że ich konstrukcja została zmieniona. Teraz walki wyglądają bardzo ciekawie, pociski Chi, uniki, szybkie bloki, ataki, ciosy nogą i inne są naprawdę świetnie wykonaną sprawą. Jednak trzeba trochę iść na swoje uczucie, ponieważ inaczej się przegra daną walkę.

Każdy skarży się na opcję save'ów. Ja powiem tak, jeżeli ktoś umie grać, przejdzie tą grę nawet bez możliwości save'owania - tyle.Muzyka jest w miarę dobra, zawsze można posłuchać, zresztą do nut zawartych w grach nigdy nie mam nic do zarzucenia, są tylko po to, by urozmaicić rozrywkę graczowi.

Gra zaczyna się na Tenkaichi Budokai 23, a kończy po zabiciu Freezera. Przez grę przechodzimy zgodnie z fabułą z mangi, pokonujemy coraz to innych wrogów, a także odpowiadamy na interesujące pytania ze świata Dragon Balla.

Ogólnie rzecz biorąc ta część jest o wiele lepsza od poprzedniej, lepsze motywy i ogólnie cała oprawa trzyma bardzo dobry poziom. Podsumowanie - gra jest dość ciekawa, by każdy mógł w nią zagrać, lecz tak jak we wcześniejszej części, jednemu się spodoba, drugi ją szerokim łukiem ominie. Lecz mimo to zachęcam do zagrania w "Dragon Ball Z Super Gokuden: Totsugeki-Hen"!

Plusy:
- poprawiona konstrukcja walk
- wiele błędów poprawionych
- doskonałe ataki
- interesujące pytania
- fabuła ciągle związana z mangą

Minusy:
- czasami przynudza

Grafika: 9/10
Grywalność: 10/10
Animacje: 10/10
Muzyka: 9/10
Walki: 10/10
Ogółem: 48/50

Firma: Bandai
Platforma: Super Nintendo
Rok produkcji: 1995


Autor: eMate


<- POWRÓT DO DZIAŁU

DRAGON BALL Z SUPER GOKUDEN: TOTSUGEKI-HEN -- GRY -- RECENZJE
-
TEKSTY
Teksty ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker