Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga II » Rozdział IX
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga II: Nerset!
Rozdział IX
 

Porwanie Bry było smutnym, ale ważnym wydarzeniem.

– Podsumowując, podejrzewamy, że to Arter stoi za porwaniem Bry! – powiedział Piccolo.

– Niech tylko dostanę w swoje ręce tych co to zrobili! – odgrażał się głośno Vegeta, który był w tak paskudnym nastroju, że nikt nawet nie próbował go uspokoić.

Po kilku godzinach Kaio znalazł miejsce przetrzymywania Bry i poinformował o tym Vegetę, który jak tylko dowiedział się, gdzie przetrzymują jego córkę, paskudnie się uśmiechnął, co znaczyło, że porywacze za chwilę będą biedni. Vegeta udał się na planetę, na której przetrzymywali Brę. Jak dotarł, to zostało mu jeszcze tylko znalezienie jej i uwolnienie, a no i jeszcze dać ma nauczkę porywaczom.

Zirytowani porywacze zamknęli dwulatkę w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, gdyż nie mogli znieść jej płaczu. Nie zrobili jednak jej poważnej krzywdy.

Po kilku godzinach Vegeta wreszcie znalazł kryjówkę porywaczy. Wszedł pewnie do środka uśmiechając się w paskudny sposób, w sposób, który nie oznaczał dla jego wrogów niczego dobrego. Trójka porywaczy nie była wstanie cokolwiek zrobić Vegecie i Saiyan wykończył ich bardzo brutalnie. Później odnalazł córkę, która na jego widok bardzo się ucieszyła i natychmiast przestała płakać. Książę wyprowadził stamtąd córkę i zabrał ją z powrotem do domu, myśląc, że jeśli za tym naprawdę stoi Arter, to pożałuje tego, że podniósł rękę na Brę. Vegeta trochę się uspokoił, ponieważ Bra znowu jest bezpieczna w domu.

 
autor: Ania

<- Rozdział VIII

<- powrót
Kącik fana ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker