Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga IV » Rozdział VII
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga IV: Legendarny Amulet!
Rozdział VII - Awaryjne lądowanie!
 

Pięć i pół miesiąca później.

Parsley zbliża się do Ziemi, za kilka godzin powinna już wylądować.

Parsley miała pecha i wleciała w deszcz meteorytów, który uszkodził statek. Saiyanka straciła przytomność. Kapsuła spadła na Ziemię dokładnie w pobliżu wieży Karina.

Piccolo zauważył spadający statek i poleciał sprawdzić, kto przyleciał na Ziemię.

Po chwili wylądował przy uszkodzonej kapsule. W środku zobaczył nieprzytomną ranną Saiyankę, która jest ubrana na czarno. Od razu rozpoznał jej ogon.

Piccolo postanowił skontaktować się z Vegetą, użyje do tego specjalnego komunikatora w formie zegarka na rękę, skonstruowanego przez Bulmę, która dała go wszystkim przyjaciołom, aby mogli się szybko ze sobą kontaktować.

Piccolo w menu wybrał Vegetę i nacisnął przycisk dzwonienia.

Vegeta, który teraz trenuje, usłyszał sygnał swojego komunikatora, spojrzał na wyświetlacz, na którym było napisane Piccolo. Vegeta wie, że Piccolo dzwoni tylko w ważnej sprawie, więc nie zignorował jego tak jak nieraz ignorował Bulmę, w czasie gdy trenował. Odebrał połączenie.

– Czego? – zaczął mile Vegeta.

– W pobliżu wieży Karina wylądowała Saiyanska kapsuła kosmiczna! W środku jest ranna i nieprzytomna Saiyanka! – powiedział Piccolo.

– Zaraz tam będę! – powiedział Vegeta i rozłączył się. Wyłączył maszynę do zmiany grawitacji i poleciał w pobliże wieży Karina, do miejsca gdzie znajdował się Piccolo i gdzie wylądowała kapsuła Parsley.

 
autor: Ania

<- Rozdział VI

<- powrót
Kącik fana ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker