Forum Dragon Ball Nao

» Modyfikacja ciała

Strony: 1, 2, 3  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o modyfikacjach ciała, które w ostatnim czasie są dość modne? Wydłużanie uszu, zamiana w zwierzęcia etc.

Na pierwszy odstrzał idzie koleś, który sądzi, że jego totemem jest tygrys, jako, że ma indiańskie korzenie .

Obraz
Obraz

Pan Jaszczur:
Obraz

Całe ciało wytatuowane w puzzle:
Obraz

Co sądzicie o takich ludziach, jak zareagowalibyście na ich widok?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kiedyś mi się obiło o uszy, porażka.
Jak z czymś takim funkcjonować?
Pewnie jakoś się da, skoro niektórzy to robią.

Kurde, przerobię się na pingwina i pójdę pracować do Microsoftu

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Według mnie to głupota. Gdyby przynajmniej to dało się zdjąć w każdej chwili, a oni to robią na całe życie. Ciekawe jak będą wyglądali kiedy wybije 80(jeśli dożyją)

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mnie to tam mało interesuje.To oni będą tak chodzić,nie ja.Ciekawe tylko co zrobią jak potem im się znudzi,albo się rozmyślą...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ujio napisał(a):
Ciekawe tylko co zrobią jak potem im się znudzi,albo się rozmyślą...
Zapewne strzelą sobie w łeb z myślą "co ja zrobiłem ze swoim życiem..."
Jak dla mnie to jest chore i takim ludziom powinno się pomóc, bo to jest... hmm... brak pogodzenia ze swoim własnym człowieczeństwem? Nie wiem...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A cóż może mnie interesować, że Iksińska wywróciła cycki na lewą stronę a Kowalski dorobił sobie dwa wacki, po jednym na każdym póldupku? Ich życzenie, ich sprawa, ich pieniądze, ich tyłki, ich ból i ich problem, że coś nie wyszło. Nie zmienia to jednak faktu, że pomimo kontrowersji jest to jednak zjawisko inne, haczące o makabrę ale jednak na swój sposób oryginalne - ilu wszak takich ludzi mamy? Naśladowców owszem, sporo się znajdzie, ale patrząc ze stoickim spokojem z boku można takich o kant dupy rozbić. Tym powyższym zaś niczego nie zabraniam. Popatrzeć mogę, bo jednak ciekawi (i ma ciekawić), ale na własnej skórze podobnych przyjemności fundować sobie nie mam zamiaru.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mało mnie to interesuje. Robią z siebie wariatów, aby zwrócić na siebie uwagę widza, który będzie się nimi podniecał jacy to oni są ekstra. Jak wiadomo owy klient jest idiotą... Szczerze mówiąc to bym takiego gościa nie dotknął bo najzwyczajniej bym się go wstydził i nim brzydził...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hako napisał(a):
Szczerze mówiąc to bym takiego gościa nie dotknął bo najzwyczajniej bym się go wstydził i nim brzydził...
Oni przecież nie są do macania

Jestem strasznie tolerancyjna, więc nic takiego mnie nie razi. Każdy ma swoje i życie i to on sam decyduje, jak ma je przeżyć. Jeśli chce przypominać kota albo mieć tatuaże na całym ciele, to jaki problem? Dlaczego wszyscy dookoła maja wyglądać tak samo?

Ten kot na samej górze to fajny facet. Był odcinek o modyfikacjach i nim w "Rozmowach w toku" Drzyzgi. To ciekawi ludzie i nie wszyscy maja nasrane pod kopułką.


Naoista napisał(a):
Jak z czymś takim funkcjonować?

Kobieta, która ma ponad 4000 kolczyków w majtkach normalnie współżyje. Kot odczepia wąsy, gdy mu przeszkadzają.

Otwórzcie się trochę na inność. Dlaczego od razu głupota? Po prostu coś, czego nie znamy. A wiadomo: nieznane nas przeraża. Gdy to już poznamy nieco lepiej, staje się całkiem normalne.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Laru-chan napisał(a):
Kot odczepia wąsy, gdy mu przeszkadzają.
Jeśli ma je wszczepione/przeszczepione czy jak to nazwać, to sobie nie odczepi, a jak ma jakieś sztucznie przyczepione, to to kiepska "modyfikacja" ciała. Tak samo te kły.

Mało to dla mnie funkcjonalne w szeroko pojętym współżyciu z ludźmi.
No ale jeśli sobie radzi taki delikwent w życiu, to dobrze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Może ma przykręcane te wąsy po prostu?

Ja uważam, że to ich sprawa, co ze sobą robią. Jednak ja bym sobie czegoś takiego nie zrobiła. Nie podoba mi się to.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Taka dziwna tendencja: Każdy kto potrafi jakkolwiek uzasadnić swoje * zostaje uznawany ostatnio za "normalnego".

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
To może wszczepienie sylikonu w dupę byłoby normalne? Chorzy ludzie...
budokai
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.586
Posty: 5
Masakra, co czlowiek z sobą robi : ( a potem pomysla jak to usunąc
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Żal.com.
przecież [ ort! ] to paranoja ... z pełną powagą jak oni mogą robić z siebie takie monstra i wydawać na to tyle kasy .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To może wszczepienie sylikonu w dupę byłoby normalne? Chorzy ludzie...
Taaa... dobrze jest popatrzeć na "laskę" z dużymi cyckami. A że ma je z silikonu to już mniej ważne, co nie?

budokai napisał(a):
( a potem pomysla jak to usunąc
Nie znam takiego słowa jak "pomyśla", ale domyślam się, o co chodzi. Nie po to sobie to robi, żeby potem to usuwać O_o Pomyśl trochę.

Len napisał(a):
z pełną powagą jak oni mogą robić z siebie takie monstra i wydawać na to tyle kasy .
Dla mnie i dla wielu moich rówieśniczek przypakowany siłownią i odżywkami facet to monstrum. W udzie ma tyle, co ja w pasie. Jak oni mogą wydawać tyle kasy? Przerażające!

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
TEN USTĘP
PRZYJACIOŁOM, KTÓRYM
NA CZOLE WIDNIEJE
NAPIS TOLERARE
poświęca autor.

Czasy obecne. Po lewej Człowiek-Kot czochrający się nieopodal kuwety, prawica to Człowiek-Jaszczurka, dla którego przysmakiem jest leśna wiewiórka. Pośrodku gasnąca lampa, na ścianie bijący zegar. Atmosfera: szambo. Zapach: zgnilizna.
Scena I: Na scenę wchodzi Pani Tolerancja i pokrywa przestrzeń lśniącą jasnością zrozumienia i miłości.
Scena II: Ludzki kotek mlecko chlepce.

Krwawi me serce smolistą mazią,
O czym myśli? -Komentarze pokażą.
Ktoś zmienia się w dziwoląga, pomyśli jeden. Drugi widzi tu sztukę. Ale po co? Dla sławy? Dla rozgłosu? Chęci wybicia się? Dla pieniędzy? Żadna odpowiedź nie jest dobra i to mnie boli. Aby robić za ludowego pokemona, najpierw trzeba wypłacić srogą sumkę aby się nim stać. O ile pamiętam Człowiek-Jaszczur wydał już ponad ćwierć miliona zielonych na renowacje ciała, plus pięć teflonowych rożków na łuku brwiowym. Więc nie chodzi o same pieniądze. Chodzi o rypniętą kopułę ludzką.
Ktoś źle się czuje we własnym ciele. Następnie mówi, że zawsze duchowo czuł się kotem. Potem odwołuje się do indiańskiej filozofii, gdzie nie ma miejsca na sztuczne wąsy czy modyfikowanie wargi.
Jeżeli to jest norma, to ja serdecznie podziękuję.
To główka uważa, że ciałko jest be więc trza je po przekrajać wspak, na owak i siak abym czuł się sobą. Uwolnił prawdziwego ja. Wszak jestem jaszczurką, nie? Tu nie chodzi o estetykę czy sztukę. Im chodzi o bycie sobą.
Problem jednak w tym, że jak ktoś uważa się w obecnych czasach za Napoleona i chce być po prostu sobą to zaraz zakładają mu piękny biały, modny garnitur bez rękawów i serwują mocny rutinoscorbin na banie.
Acha, zapomniałem- tolerancja. Acha, to estetyka, ich wybór, nie ma nic w tym nienormalnego. Zastanawia mnie tylko jeden fakt:
Anorektyczki. Uważają za piękne tylko chorobliwie chude szkielety i dążą do wagi zero. Uważamy ten pogląd za chory.
Jednak jak ktoś maluje sobie na ryju frazesy, wszczepia pod skórę kulki analne i nosi w odbycie włączony wibrator uważając się za kosmicznego indyka to już nazywamy to tylko zdrową odmiennością. Kategorią stylu bycia.
Wiwat <tolerantia<.
Laru-chan napisał(a):
Jestem strasznie tolerancyjna, więc nic takiego mnie nie razi.
Bomba. Jutro przyszywam sobie do czoła penisa zrobionego z części własnego żebra, obranego we fragment skóry z uda. I ani mi się waż skrytykować, nawet popatrzeć z obrzydzeniem- wara. To moje czoło, mój sztuczny penis na czole, moje życie i NIE mój problem, że to Cię oburza czy zniesmacza. A i nie zapominaj, że zostanę twoim sąsiadem drzwi w drzwi. Będziesz widywać codziennie.
'Bo przecież dlaczego wszyscy dookoła maja wyglądać tak samo?'
Mój życiowy kodeks ze sztucznym penisem na czole będzie inny. Czczenie genitaliów, bez żadnych skrupułów. To, że pięć emerytek dostanie zawału na mój widok, penis będzie ohydny wizualnie- dosłownie by mi zwisało. Eksponować pełną gębą, a raczej czołem!
Laru-chan napisał(a):
Taaa... dobrze jest popatrzeć na "laskę" z dużymi cyckami. A że ma je z silikonu to już mniej ważne, co nie?
Taaa... dobrze jest popatrzeć na sztucznie opalonego [zasrany samoopalacz*], umięśnionego [z kaloryferem 20sto-żebrowym wypracowanym na nielegalnych środkach*] faceta obdarzonego przez naturę [zabieg przedłużania penisa*].
Problem z tym, że sztuczne cycki zawsze można usunąć, wrócić do stanu podstawowego. A okaleczone ciało grubasa zwanego kotem-menem nie wróci do normy. Zresztą cycki zrobisz i nie świecisz nimi 24h/dobę [Lejdi Z-picki-tik].
Laru-chan napisał(a):
W udzie ma tyle, co ja w pasie. Jak oni mogą wydawać tyle kasy? Przerażające!
Ale to nadal ludzkie. Mnie także przerażają kobiety wymagające schodów o wzmocnionej konstrukcji. Ktoś chce być duży, umięśniony, mały, szczupły, średni, gruby jak świnia. Podobać się płci przeciwnej dla zasady. Przypinanie sobie sztucznego ogona, wszczepianie kulek bilardowych pod skórę i doklejanie wąsów to nie naturalny ludzki odruch.
Zresztą nie jest to ani optymalne fizycznie, ani przydatne, ani estetyczne.
Laru-chan napisał(a):
Dlaczego od razu głupota? Po prostu coś, czego nie znamy. A wiadomo: nieznane nas przeraża. Gdy to już poznamy nieco lepiej, staje się całkiem normalne.
Pana jaszczurkę widziałem na pewnym filmiku w koszulce z hasłem:
::Pain makes you beautiful::
I daję głowę, że to nie jest całkiem normalne:
http://bi.gazeta.pl/im/1/4244/z4244351X.jpg
Gdzie tu optymalny rozsądek, a gdzie głupota?
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mistrzu napisał(a):
Czasy obecne. Po lewej Człowiek-Kot czochrający się nieopodal kuwety, prawica to Człowiek-Jaszczurka, dla którego przysmakiem jest leśna wiewiórka. Pośrodku gasnąca lampa, na ścianie bijący zegar. Atmosfera: szambo. Zapach: zgnilizna.
Scena I: Na scenę wchodzi Pani Tolerancja i pokrywa przestrzeń lśniącą jasnością zrozumienia i miłości.
Scena II: Ludzki kotek mlecko chlepce.
Nie myślałeś o wydaniu w formie książeczki? Piękne. Arcypiękne.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mistrzu napisał(a):
Pana jaszczurkę widziałem na pewnym filmiku w koszulce z hasłem:
::Pain makes you beautiful::
I daję głowę, że to nie jest całkiem normalne:
http://bi.gazeta.pl/im/1/4244/z4244351X.jpg
Gdzie tu optymalny rozsądek, a gdzie głupota?
Pozdrawiać.
Na tym zdjęciu widać, że ma na klatce tatuaż "Freak". Widocznie sam się z tego cieszy, że jest dziwolągiem . O co tu chodzi? Chyba jednak robią to w pewnym stopniu dla sławy i rozpoznania...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mistrzu. Wpieprasz się na chama w ich prywatność i ich życie, ot co. Z tego co wiem, oni nie robią nikomu krzywdy, więc dotąd pożądanym jest ich tolerowanie. Oni się nie wtrącają z butami w twoje życie, Ty nie wtrącaj się w ich. Co do choroby psychicznej. Anorektyczka sama się zabije, a XXI-wieczny Napoleon rzuci się na Rosjanina z okrzykiem "trzepać Moskala!". Oni, oprócz tego że dziwnie wyglądają, nie sprawiają większego zagrożenia niż fanatyczny punk/katol/skinhead/ateista/whatever. Więc, pytanie: nienawidzisz ich za wygląd? Za to że istnieją? Milusio!

Mi oni nie przeszkadzają. Bo, tak na dobrą sprawę, co mi zrobili? Nic. It's not my business.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmmm. Według mnie ludzi Ci mają troszkę klocki poprzestawiane w głowie, jeżeli twierdzą, że ich natura, to natura zwierzęca. Ludzie , ot ludzie, nie przebieranki na całe życie w zwierzęta, kamienie, rośliny i tym podobne.

Mi osobiście to nie przeszkadza , w sumie ciekawe widoki są, pan Puzzle ( z ilu kawałków jest zrobiony hmm..., gdyby był cały pokazany, można by [ ort! ] policzyć) wygląda całkiem sympatycznie , przypomina mi pewnego muzycznego kolesia ^ ^"

Zawsze tak będzie. Wiele osób ma odmienne zdanie co do innego człowieka, a szczególnie, jeżeli ten człowiek wyróżnia się znacząco swoim wyglądem. Jedni podejdą do tego olewająco, mówiac- w dupie mam to , jak wygląda. A tu zaraz podejdzie jakiś moher ( nie znalazłem innego określenia w google, redtube), powie - co za robactwo, dziwoląg pląta się po ulicach, spalić dziadostwo !!!!

Co ciekawe, może Ci ludzie w końcu zmienią zdanie i chcieliby wyglądać , jak każdy normalnie wyglądający człowiek. Jak to zrobią =="...

To tyle ode mnie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Modyfikacja ciała
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook