Forum Dragon Ball Nao

» Wzrost ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pociesza Cię. W Twoim wieku był w 7 klasie. Ale słusznie, nie martw się, ja w Twoim wieku miałem 137, dziś mam ok. 178. Tylko, że chudy jestem, muszę zrobić 30 kg masy. Oczywiście zakładając, że więcej nie urosnę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Hmm,wydaje mi się,że gdzieś już pisałem o wzroście,ale nie widzę tutaj mojego posta
Ja od zawsze "odstawałem" od otaczających mnie osób,od przedszkola byłem o tę głowę wyższy od reszty.Pozycją najwyższego szczyciłem się do klasy drugiej gimnazjum,no ale wtedy i moim kumplom podziałały hormony.W sumie to właśnie w tym czasie się najszybciej rośnie,więc jak ktoś narzeka,a jest jeszcze młody,to niech poczeka do tej 18stki.
Teraz mam 189cm,wśród najbliższych jestem najwyższy i nie przeszkadza mi to raczej,tylko do dziewczyny muszę się schylać Ale lubię patrzeć na wszystko z góry,lepsza widoczność,wiele ułatwia w niektórych sytuacjach.Tylko,że odbywa się to kosztem słabej zwrotności i zwinności

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Należę raczej do liliputów w stosunku do mojego rocznika. Mam bowiem 175 cm. Mój Wsp. BMI wynoi 23, a więc grubasem nie jestem, norrma to 18 do 25. Ogromnie żałuję, że nie mogę być wyższy Głupio tak stać obok rówieśników o głowę wyższych... Poza tym dziewczyny nie przepadają za konusami
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Poza tym dziewczyny nie przepadają za konusami
Nieprawda, ja właśnie lubię niższych facetów od siebie, a mam 154cm . Po prostu to takie fajne zobaczyć kogoś, na kogo mogę spojrzeć z góry, a nie w górę XD
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Revania napisał(a):
Poza tym dziewczyny nie przepadają za konusami
Nieprawda, ja właśnie lubię niższych facetów od siebie, a mam 154cm . Po prostu to takie fajne zobaczyć kogoś, na kogo mogę spojrzeć z góry, a nie w górę XD
Ha! Czuję się podbudowany psychicznie
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
BardockSSJ napisał(a):
Revania napisał(a):
Nieprawda, ja właśnie lubię niższych facetów od siebie, a mam 154cm . Po prostu to takie fajne zobaczyć kogoś, na kogo mogę spojrzeć z góry, a nie w górę XD
Ha! Czuję się podbudowany psychicznie
Cieszy mnie to . Dla mnie z tym 175cm jesteś wysoki, a znam dużo dziewczyn, które mają mniej więcej tyle wzrostu, co ja, więc nie masz czym się przejmować, naprawdę .
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W podstawówce byłem kurduplem i to nie było zbyt przyjemne .Teraz,jak się wyprostuję mam 186cm i jest OK .
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Spróbuję załagodzić te destrukcyjne konflikty emocjonalne.
<Diabli Psycholog i jego kuracja>
Ktoś kogoś pociesza? Podbudowanie? Poprawa humoru? Wkraczam do akcji!
BardockSSJ napisał(a):
Ha! Czuję się podbudowany psychicznie
Co do wzrostu to słyszałem, że "Duży pierdzi, mały wącha".
Nikt nie chce być konuskiem. To swoisty krzyż, który trzeba nieść przez CAŁE swoje życie. Musisz to zaakceptować. Piętnowanie, wyszydzanie, ośmieszanie, katowanie przezwiskami. Na szczęście ja mam wzrost akuratny, ale Ty się nie martw Kolego! Oprócz tego aspektu życie jest piękne, trzeba z niego korzystać zanim ono nas wykorzysta.
Miłego dnia Kruszynko.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
ja mam 143 i dobrze mi z tym

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Yoh Asakura napisał(a):
ja ma 160cm na moj wiek to całkiem całkie
mój kolega który chodzi do klasy 6 ma 176 i wyglada jak wyrostek zuca sie w oczy
Po pierwsze rzuca a nie ,,zuca". A po drugie czemu naśmiewasz się z młodszych osób, które są po prostu wysokie, to nie ich wina. Matka natura nie wszystkich stworzyła jednakowo. Tak to prawda osoba o wzroście 176cm w 6 klasie wygląda trochę inaczej, ale żeby wyzywać ją od wyrostków to przesada.

Ja mam 174cm i dobrze się z tym czuję, jak urosnę to dobrze nie przeszkadza mi to, a jak nie urosnę to też się nie załamię. Grunt, że nie jestem niższy od większości starszych dziewczyn.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
175cm mam i generalnie, wzrost swój lubię.

Denerwują mnie tylko dwie kwestie z nim związane. Po pierwsze, jestem równa wzrostem, lub wyższa, lub niewiele niższa od wiekszości mężczyzn na swej drodze napotkanych, co irytuje mnie niesamowicie, zwłaszcza, że jestem dodatkowo zwolenniczką wysokich obcasów (także tych dziesięciocentymetrowych). A nienawidzę być wyższa od faceta, bo czuję się wtedy jak mastodont.

Drugą kwestią jest to, iż ten wzrost musi w jakiś tam sposób trzymać równowagę, więc Natura obdarzyła mnie dużym rozmiarem stopy, a to denerwuje, gdy przymierzam setną parę butów i one wciąż są za małe, a jeśli nie są, to moja stopa w nie obuta wygląda jak kajak tudzież stopa łosia. Jak to mój ojciec stwierdził, z taką stopą mogę chodzić po bagnach bez obawy, że się w nie zapadnę.

Pomijając jednak te małe niedogodności, wzrost mój uważam za idealny, nigdy nie mam problemów ze spodniami, bo nogawki nie są ani za krótkie, ani za długie, w autobusie sięgam do tego wysokiego drążka no i jak jest tłok to nie muszę stać ścisnięta z nosem w plecach, lub, co gorsza, np. pachach osoby obok mnie.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Temi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Temi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.561
Posty: 45
Skąd: Lublin
Mam 166 cm i jakoś nie narzekam. Lubię swój wzrost pewnie raczej z przyzwyczajenia. Nie mam zbyt dużej straty do koleżanek, które są chyba ze mną równe. Generalnie nie chcę już być wyższa i chyba nie będzie mi to dane
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Należę raczej do liliputów w stosunku do mojego rocznika. Mam bowiem 175 cm. Mój Wsp. BMI wynoi 23, a więc grubasem nie jestem, norma to 18 do 25. Ogromnie żałuję, że nie mogę być wyższy Głupio tak stać obok rówieśników o głowę wyższych... Poza tym dziewczyny nie przepadają za konusami
Masz łeb jak liliput Tu nie chodzi o wiek ale o BMI. Jedni są tacy, drudzy inni. Jak masz 175 i te 65kg to jest bardziej okej niż dryblasy po 190 i 75kg. Ja mam mniej niż ty - 170cm i ważę 62kg i jakoś nie mam problemów. Głupio Ci stać koło dryblasów? Zmień towarzystwo i obracaj się wokół niskich dzierlatek, mało ich? No chyba że koniecznie chcesz się podobać jakiejś konkretnej części lachonów na boisku, to zwracam honor

Zresztą przy niskim wzroście można dopatrzeć się wielu plusów Ja np jestem cholernie szybki i zwinny w porównaniu do ociążałej reszty. Poza tym zdecydowanie lepiej zbudowany co wynika z proporcji ciała. No i zawsze masz element zaskoczenia . . . logicznym jest że zawsze uznają Cię za jakiegoś słabeusza . . . dobrze że można wyprostować tą opnie na macie

Pozdrawiam!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja mam 189 i ważę 96kg. Za dryblasa się nie uważam choć w kosza wzrost jest przydatny. Fajnie jest być ciut wyższym np jak się stoi w tłumie ludzi to najwięcej widzisz. Dosyć ciężkawy jestem ale jak na siłownie śmigam to robię nie bicepsy a uda i łydki przez co biorę 260 na nogi (jak ktoś nie chce wierzyć nie musi ;] z 2 strony też się przechwalam) bez wliczania wagi sprzętu. Także wyskok nie stanowi mi problemu, jak się mocniej wybiję to 1 jeden wsad na10 prób mi wyjdzie na wymiarowym boisku do kosza. My na akademii morskiej mamy semestrami sporty a w tym jet akurat koszykówka.Na tle grupy we wzroście jestem gdzieś na 3 miejscu we wzroście.
Choi napisał(a):
Ja np jestem cholernie szybki i zwinny
cóż za skromność
Choi napisał(a):
dobrze że można wyprostować tą opnie na macie
preferuję boks ;] (jakoś sobie radzę)

szczecin
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
ja mam 163 wzrostu i tez mi z tym dobrze

tylko w liceum miałam 2 kolegów co mieli prawie po 2 metry i wracając z nimi do domu mówili : " ty gdzie jest Olka , czuje samice ale jej nie widze... " <lol>
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja mam 170cm.
To chyba normalny wzrost jak na mój wiek. Jestem wyższy od mamy i od siostry co ma 25lat, kiedyś siostra mówiła: "Ale kurdupel". Teraz to ona jest tym niższym
Mam nadzieję, że do 2liceum dorównam bratu, on ma około 185^^

Obraz
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Ja mam aktualnie 171 cm wzrostu , ale iż interesuje się i nieustannie gram w koszykówkę chciałbym osiągnąć swój idealny wymarzony wzrost czyli 193 cm . Jeszcze 22, hahah ; p Nie ważne czy kiedyś się to ziści czy nie, w każdym razie można chcieć. Co do rozważań sprawy wzrostu ja uznaję, że do 195- 200 cm jest to jeszcze spoko normalny wzrost, po prostu ktoś jest wysoki . Ale za to wzrost taki jak 205-210 w górę to wg. mnie już wiele niekomfortowych sytuacji, a także dolegliwości . Mój kumpel jest rok starszy chodzi do III Gim. i ma na ten moment już 196 cm wzrostu, nie wiem czy jeszcze urośnie, ale sądzę , że 205 mu stuknie. I tu miałem rację, bo już zdarza mu się narzekać na kręgosłup i jest z deka przygarbiony.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Heh a ja cóż? Tak ukonkretniając.
Nienawidzę swojego, mam kompleksy(ogromne) wzrostu. Niestety jestem bardzo i to bardzo niska. Mam niecałe 154. Jak włożę obcasy to z metr 56-57(miałam kiedyś takie wysokie, że mierzyłam w nich 1,61. Zawsze chciałam mieć przynajmniej z 1,60, ale wątpię czy to możliwe, bo u mnie w rodzinie zawsze kobiety były niskie. Jak ja np. czasem widzę , że 12 latki są wyższe ode mnie chce mi się płakać, że mam wzrost dzieciaka z podstawówki.
A tak wracając do tematu: wzrost często mi utrudnia życie. Mam problem np. w szkole ze starciem najwyższych stref tablicy i pisanie tam wysoko(czasem muszę ). Z ciuchami też ciężko. Znaleźć bluzkę np. pasującą to ciężko czy spódnicę(galową). Spodnie zawsze u mnie muszą być skracane spory kawałek. Buty też trudno mi dobrać. Jestem chyba najniższą osobą w szkole nie licząc jednego kolegi. Próbuję mój wzrost zaakceptować(polubić to za duże słowo), jednakże jest to dosyć trudne.
W szkole przez to zawsze siadałam na pierwszych ławkach, bo wyższe osoby mi zasłaniały np. co było na tablicy.
W sumie jedyny plus tego, że mnie lubią wysocy faceci.
Pozro.
Angel of Destiny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
A ja mam 173cm. Jestem wysoka jak na swój wiek wiem o tym , ale mi to wcale nie przeszkadza w niczym. Chcę być jeszcze wyższa

Anime na zawsze !!!
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Naoista napisał(a):
villarica napisał(a):
A tych którzy chcą być niżsi?
Szczerze, nie znam ani jednego takiego.
A ja znam, moja koleżanka ma ok 180 cm i chciałaby być niższa.
Ja mam ok 175 cm i dobrze mi z tym
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wzrost
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook